Inteligentna miska dla zwierząt Pawbby (6971747870864)

Dodaj opinię

Kod:  417585243

Inteligentna miska dla zwierząt Pawbby (6971747870864)

Dodaj opinię

Kod:  417585243

159,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Inteligentna miska Pawbby do ważenia psów i kotów
Czy wiesz, że otyłość u zwierząt domowych może prowadzić do wielu nieprzyjemnych chorób? Upewnij się, że Twój pupil odżywia się prawidłowo, aby uniknąć takich problemów! Pomoże Ci w tym waga do karmy Pawbby - urządzenie waży porcje jedzenia z dokładnością do 1 g i wyświetla wyniki pomiarów na 3-calowym wyświetlaczu LED. Do wyboru są także 4 jednostki miary, takie jak g, ml, lb i oz. Wypróbuj również aplikację Pawbby Care, która pozwala stworzyć optymalny plan żywienia dla Twojego pupila.

Imponująca dokładność
Miska jest wyposażona w wagę z wbudowanym czujnikiem i chipem antysabotażowym, dzięki czemu waży karmę z dokładnością do 1 g. Produkt posiada również wyraźny 3-calowy wyświetlacz, który ułatwia odczyt. Istnieje również możliwość zmiany jednostki miary - dostępne są gramy (g), mililitry (ml), uncje (oz) i funty (lb). Oznacza to, że miska Pawbby doskonale sprawdzi się w wielu różnych scenariuszach!

Doskonała konstrukcja
Miska wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, dzięki czemu może być używana do kontaktu z żywnością. Ponadto można ją łatwo oddzielić od reszty sprzętu i umyć pod bieżącą wodą. Produkt posiada również inteligentne wygięcie pod kątem 7°, dzięki czemu pupil może z niego wygodnie korzystać bez ryzyka problemów z kręgosłupem. Urządzenie charakteryzuje się również długim czasem pracy, dzięki czemu nie trzeba często wymieniać baterii (3x AA 1.5V).

Zaplanuj dietę swojego pupila za pomocą aplikacji
Zapewnij swojemu pupilowi zdrową dietę i zapobiegaj jego otyłości. Aplikacja Pawbby Care pomoże Ci to zrobić! Po prostu wprowadź dane swojego zwierzaka do aplikacji, a otrzymasz przydatne wskazówki, które pomogą Ci stworzyć odpowiedni plan posiłków dla Twojego pupila. Możesz także podłączyć miskę do swojego smartfona (przez Bluetooth) i zobaczyć w czasie rzeczywistym, ile jedzenia zjadł Twój zwierzak. Uwaga: ta funkcja jest dostępna tylko dla jednego zwierzaka.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.