Woda toaletowa El Ganso Like Father Like Son 125 ml (8434853002201)

Dodaj opinię Kod:  417612276

Woda toaletowa El Ganso Like Father Like Son 125 ml (8434853002201)

Dodaj opinię Kod:  417612276

111,72

Dostępny

1

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Woda toaletowa Like Father Like Son. Akord otwierający kompozycję jest wypełniony świeżością nut cytryny i grejpfruta. Liście mięty z ich balsamicznym efektem zapraszają podelektować się aromatem kwiatów pomarańczy i gruszki. Następnie ciepło drzewa sandałowego łączy się z wetywerią i ambrą, pozostawiając uczucie dobrego samopoczucia i wspomnienia przeżytych emocji.
Like Father Like Son przypomina tradycyjną hiszpańską wodę kolońską, zawierającą akordy cytrusów i intensywne nuty kwiatu pomarańczy. Zapach ten jest jednym z najpopularniejszych produktów w każdym hiszpańskim domu.
Nuty głowy: cytryna, grejpfrut, imbir. Nuty serca: liście mięty, kwiat pomarańczy, gruszka. Nuty bazy: drzewo sandałowe, wetyweria, ambra.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: imbir, grejpfrut, cytryna;
    Nuty serca: kwiat pomarańczy, gruszka, liście mięty;
    Nuty bazy: ambra, wetyweria, drzewo sandałowe
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.