Odkurzacz akumulatorowy Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R1

Dodaj opinię Kod:  419086701
Moc ssania
 • 150 Wt

Odkurzacz akumulatorowy Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R1

Dodaj opinię Kod:  419086701

Dostępny

998,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 049,00-5%

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Cyfrowy silnik inwerterowy
Dzięki mocy ssania do 150 W Twój dom znów będzie lśnił. Cyfrowy silnik inwerterowy jest nie tylko mistrzem wydajności, ale także zapewnia do 410 W mocy i do 150 W mocy ssania, aby bezbłędnie czyścić dywany i podłogi.

Szczotka Jet Fit
System Jet Fit Brush zbiera nawet najmniejsze cząsteczki kurzu zarówno z dywanów, jak i podłóg. Głowica obraca się o 180°, co ułatwia zmianę kierunku i czyszczenie narożników. Ponadto wystarczy jeden gest, aby odłączyć szczotkę i wyczyścić ją, zachowując idealną higienę.

99.999% skuteczności wielowarstwowego systemu filtracji
Specjalny wielowarstwowy system filtracji wychwytuje do 99.999% kurzu i alergenów, uwalniając tylko czyste powietrze. Podczas gdy filtr cyklonowy i metalowa siatka wychwytują większe cząsteczki, system Jet Cyclone i mikrofiltr zajmują się mniejszymi cząsteczkami. Filtr ultradrobnego pyłu kończy pracę.

Podstawka ładująca 2 w 1
Dzięki podstawce ładującej 2 w 1 można jednocześnie przechowywać odkurzacz i ładować jego akumulator. Stojak z łatwością zmieści się w każdej przestrzeni i można go zamontować na ścianie, aby zminimalizować bałagan. Można jej też używać jako samodzielnej ładowarki do ładowania akumulatora odkurzacza w dowolnym miejscu.

Wymienny akumulator o długiej żywotności
Dzięki dużej pojemności (2000 mAh) bateria tego odkurzacza może pracować do 40 minut. A jeśli chcesz sprzątać przez 80 minut bez przerwy, możesz wymienić baterię na zapasową. Zachowuje on również 70% swojej pierwotnej wydajności przez maksymalnie 500 cykli.

Zmywalny pojemnik
Opróżnianie odkurzacza nigdy nie było łatwiejsze. Cały pojemnik o pojemności 0.8 l, w tym system multicyklonowy, można w pełni umyć, aby zapewnić doskonałą czystość i higienę. Nie ma potrzeby odłączania węża od korpusu odkurzacza, aby go wyjąć: wystarczy go przechylić i gotowe.

Lekka konstrukcja
Sprzątanie domu bez wysiłku dzięki wygodnej, lekkiej konstrukcji, która zmniejsza obciążenie nadgarstków. Korpus waży zaledwie 1.48 kg, czyli jest o 21% lżejszy niż tradycyjne odkurzacze Samsung. Możesz więc z łatwością posprzątać cały dom.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Poziom hałasu, dB
 • 86
Objętość pojemnika na kurz, l
Zużycie prądu
Moc ssania
 • 150 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 3.3 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.