Lampka szafkowa magnetyczna DPM ML052 (5903332587322)

Dodaj opinię Kod:  420212430

Lampka szafkowa magnetyczna DPM ML052 (5903332587322)

Dodaj opinię Kod:  420212430

34,29

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Lampka szafkowa magnetyczna DPM ML052 to praktyczne rozwiązanie oświetleniowe, które można łatwo zamontować w różnych miejscach, takich jak szafki, regały czy szuflady. Dzięki magnetycznemu mechanizmowi montażu, lampka można łatwo przytwierdzić do metalowych powierzchni, co eliminuje potrzebę użycia narzędzi czy kleju.

Wyposażona w energooszczędne diody LED, lampka zapewnia jasne i równomierne oświetlenie w miejscach, gdzie może być potrzebne dodatkowe światło, na przykład wewnątrz szafek kuchennych, garderoby czy w salonie. Diody LED są nie tylko wydajne, ale także długowieczne, co sprawia, że lampka może służyć przez długi czas bez konieczności wymiany żarówek.

Specyfikacja

Kolor
Typ mocowania
Długość
  • 16 cm
Ilość w opakowaniu, szt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.