Odkurzacz myjący Deerma DEM-VX96W

Dodaj opinię Kod:  420538056

Odkurzacz myjący Deerma DEM-VX96W

Dodaj opinię Kod:  420538056

Chwilowo niedostępny

975,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 998,00-2%

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

DEM-VX96W to pionowy odkurzacz bezprzewodowy wyposażony w dwie szczotki, które jednocześnie myją i szorują podłogę, co pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku. Dzięki temu, że odkurzacz automatycznie rozpoznaje rodzaj zabrudzenia, nie ma znaczenia czy mają one formę stałą, np. płatki śniadaniowe, czy płynną jak mleko - odkurzacz Deerma poradzi sobie z obydwoma. Silnik o absorpcji 15kPa gwarantuje, że wszelkie zabrudzenia zostaną usunięta, a podłoga stanie się czysta i sterylna dzięki elektrolitycznej sterylizacji wody. Szczotki są wewnątrz odkurzacza czyszczone na bieżąco razem z podłogą, a brudna woda od razu jest przelewana do oddzielnego zbiornika, który czyści się samoistnie po podłączeniu odkurzacz do bazy i włączeniu guzika. Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED oraz komunikaty głosowe sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest intuicyjne nawet dla starszych osób. To nie koniec zalet!

Praktyczność i elastyczność pracy
Nie musisz już dzielić sprzątania na odkurzanie a potem mopowanie – Deerma DEM-VX96W wykonuje obie te czynności jednocześnie, a Ty możesz cieszyć się czystymi podłogami w krótszym czasie. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, poruszanie się z urządzeniem po domu jest swobodne i wygodne.

Sterylizacja i komfort czyszczenia
Deerma DEM-VX96W gwarantuje nie tylko czystość, ale także sterylność powierzchni. Dzięki elektrolitycznej sterylizacji wody, podłoga staje się wolna od bakterii i zarazków. W dodatku szczotki są wewnątrz odkurzacza czyszczone na bieżąco razem z podłogą. Brudna woda natychmiast trafia do oddzielnego zbiornika, który po umieszczeniu odkurzacza w bazie samoistnie się oczyszcza. Dzięki swojej budowie odkurzacz czyści także rogi i załamania - z marginesem 6mm. Urządzenie posiada także grzebienie, które szczotkują wałek do odkurzania, aby oczyścić go z włosów i innych zabrudzeń. Obydwie szczotki są czyszczone, obracając się w przód i w tył, aby pozbyć się brudu ukrytego między włóknami. Czyste szczotki, czysta podłoga.

Czas pracy i ładowania
Ergonomiczny design oraz oszczędzająca pracę budowa sprawiają, że sprzątanie staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Akumulator pozwala na 30 minut ciągłej pracy, co jest wystarczające do posprzątania powierzchni o wielkości 120m2. Czas ładowania akumulatora o pojemności 4000mAh wynosi 4 godzin.

Intuicyjność obsługi i komunikaty głosowe
Nawet jeśli jesteś osobą starszą lub po prostu cenisz sobie prostotę obsługi, odkurzacz Deerma spełni Twoje oczekiwania. Wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED, który informuje o statusie pracy, stanie akumulatora, zapełnieniu zbiorników i wielu innych. Dodatkowo, komunikaty głosowe sprawią, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze prostsze.

Unikatowy system szczotek i łatwa konserwacja
Odkurzacz Deerma DEM-VX96W posiada podwójne szczotki bez obudowy, dzięki czemu nie ma ryzyka zbierania się resztek w zagięciach. Co więcej, szczotki są łatwe do zdejmowania - wystarczy nacisnąć guzik, by otworzyć ramę, a one wysuną się automatycznie. Dzięki temu czyszczenie i wymiana szczotek jest szybka i higieniczna.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Zużycie prądu
Dodatkowe nasadki
Filtr wylotowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.