Odkurzacz myjący Jimmy HW10 Pro

Dodaj opinię Kod:  420767550
Moc ssania
 • 350 Wt

Odkurzacz myjący Jimmy HW10 Pro

Dodaj opinię Kod:  420767550

2 099,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Nowy wymiar sprzątania
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy HW10 Pro oferuje nie tylko funkcję odkurzania, ale również mopowania. Jego czas pracy sięga około 80 min, a dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom sprzątanie będzie jeszcze wygodniejsze. Wykorzystasz go do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Dodatkowo automatycznie czyści i suszy szczotkę za pośrednictwem dołączonej do zestawu bazy.

Do zadań specjalnych
Jimmy HW10 Pro może pełnić funkcję odkurzacza pionowego lub ręcznego, pozwoli też umyć podłogi. Co więcej, urządzenie jest odporne na wodę na poziomie IPX6 i wyróżnia się szczelną konstrukcją. Ponadto posiada lekki silnik, co ułatwia użytkowanie.

Szczotka do podłóg i 2 rolki
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy HW10 Pro został wyposażony w szczotkę do podłóg, która skutecznie zbiera różnego rodzaju zanieczyszczenia. Co więcej, do opakowania dołączono 2 rolki: jedną do dywanów, a drugą do paneli/płytek. Dodatkowo starannie przemyślana konstrukcja szczotki pozwala usunąć brud znajdujący się w rogach i wzdłuż ścian.

Żaden brud nie umknie jego uwadze
Odkurzacz Jimmy pozwoli Ci szybko i wygodnie pozbyć się zanieczyszczeń. HW10 Pro wykorzystuje moc 350 W, dokładnie zbiera też okruchy, kurz, włosy czy sierść. Co więcej, automatycznie dopasowuje siłę ssania do poziomu zabrudzenia powierzchni. W rezultacie szybko pozbędziesz się różnego rodzaju zanieczyszczeń przy niskim zużyciu energii. Możesz też korzystać z kilku trybów pracy: Carpet i Floor (odkurzacz pionowy) lub Max i Eco (odkurzacz ręczny).

Mopuje podłogi
Kolejną zaletą bezprzewodowego odkurzacza pionowego Jimmy HW10 Pro jest funkcja mopowania. Urządzenie wyposażono w specjalny spryskiwacz i zbiornik na wodę, dzięki czemu możesz regulować ilość rozpylanego płynu. Wykorzystuje mniej wody niż zwykły mop i nie powoduje zacieków, przez co powierzchnie schną szybciej.

Sam się wyczyści
Już nie musisz ręcznie czyścić szczotki i przejmować się nieprzyjemnym zapachem. Do zestawu dołączono bazę, która czyści rolkę i kanał powietrzny – wystarczy, że naciśniesz przycisk. Później zostanie ona wysuszona delikatnymi podmuchami powietrza. Ciesz się nowoczesnymi rozwiązaniami, jakie oferuje Jimmy HW10 Pro.

Wygodny dostęp do najważniejszych informacji
Odkurzacz pionowy Jimmy został wyposażony w wyświetlacz OLCD, który poinformuje Cię o poziomie akumulatora i przypomni o czynnościach konserwacyjnych. Co więcej, zapewnia komunikaty głosowe, dzięki czemu szybko dowiesz się o ukończeniu automatycznego czyszczenia czy konieczności opróżnienia zbiornika na brudną wodę.

Długi czas pracy
Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymały akumulator, który zapewnia do około 80 min pracy w trybie Eco, Max – około 30 min, Floor – około 35 min, a Carpet – około 20 min. Do zestawu dołączono też bazę, za pomocą której odnowisz energię urządzenia i przechowasz odkurzacz. Gdy akumulator się zużyje, możesz wymienić go na nowy – bez konieczności kupowania nowego urządzenia.

Ergonomiczna konstrukcja
Teraz odkurzanie może być wygodne i przyjemne. Jimmy HW10 Pro zapewnia komfort użytkowania, a dołączone do szczotki kółka dodatkowo ułatwiają jego prowadzenie. Ponadto oddzielny zbiornik na kurz i brudną wodę zapobiegają przedostaniu się brudu ponownie na czystą podłogę.

Różne scenariusze użytkowania
W opakowaniu znajdziesz dodatkowe akcesoria, które ułatwią czyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Szczotka 2 w 1 sprawdzi się do odkurzania mebli, a elektroszczotka wyczyści na przykład materac. Natomiast do trudno dostępnych miejsc wykorzystasz szczotkę szczelinową 2 w 1. Dodatkowo detergent pozwoli dokładnie umyć podłogę.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Poziom hałasu, dB
 • 75
Objętość pojemnika na kurz, l
Zużycie prądu
Moc ssania
 • 350 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 12.9 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.