Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S3R

Dodaj opinię Kod:  423552900
Rodzaj zbiornika na kurz
Objętość pojemnika na kurz, l
Regulacja mocy
Filtr wyjściowy
Moc ssania
  • 190 Wt

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S3R

Dodaj opinię Kod:  423552900

329,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Czysty dom w mgnieniu oka
Doświadcz możliwości zwiększonej siły ssącej, którą daje technologia Samsung Twin Chamber System. Siła ssąca wymusza cyrkulację cząsteczek kurzu w komorze wewnętrznej, powodując oddzielenie brudu i kurzu z obiegu powietrza. Unikniesz tym samym zatkania odkurzacza, dzięki czemu będzie sprawnie działał przez dłuższy czas.

Łatwa obsługa i opróżnianie
Po odkurzeniu całego domu ostatnią rzeczą, której chcesz, jest przypadkowe wysypanie zebranych zanieczyszczeń z powrotem na podłogę. Wyjmij pojemnik na kurz, odkręć pokrywę i opróżnij zawartość bezpośrednio do śmietnika. Bez problemu, bez bałaganu. Dłuższy przewód zasilający stanowi znaczne ułatwienie, umożliwiając dotarcie do każdego zakątka pokoju.

Odetchnij z ulgą. Dosłownie
Odkurzacz Samsung wyróżnia się zaawansowanym systemem filtracji HEPA. Filtracja HEPA nie tylko wychwytuje kurz i zanieczyszczenia, lecz także alergeny obecne w powietrzu.

Oszczędnie i bez wysiłku
Odkurzanie nie będzie już męczące. Bezworkowe odkurzacze firmy Samsung pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – zapomnisz o konieczności wymiany worka. Zaawansowane właściwości takie jak Twin Chamber System zapewniają wydajną pracę przez długi czas. Wybierz odkurzacz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Specyfikacja

Rodzaj zbiornika na kurz
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
Rodzaj sprzątania
  • Suche
Długość przewodu
  • 6 m
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.