Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black (6934177747236)

Dodaj opinię

Kod:  424322046

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black (6934177747236)

Dodaj opinię

Kod:  424322046

1 598,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Profesjonalne sprzątanie
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro został zaprojektowany dla tych, którzy cenią sobie czystość i są gotowi utrzymać ją w najlepszym wydaniu! Odkurzacz robot jest wyposażony w zaawansowany sprzęt, który sprawia, że jest wydajny i łatwy w użyciu. Nawigacja LDS, moc ssania 3000 Pa i bateria 5200 mAh tworzą maszynę, która poradzi sobie z zabrudzeniami o dowolnej złożoności. Odkurzanie na sucho i mokro, wydajne szczotki wibracyjne i idealnie dopasowane mapy pomieszczeń są do Twojej dyspozycji.

Ciśnienie powietrza 3000 Pa
Zapomnij o resztkach zanieczyszczeń, które nie zostały zauważone na czas - odkurzacz tego modelu wykorzystuje potężne ssanie, które nie da szans brudowi. Siła przepływu na poziomie 3 kPa jest w stanie zapewnić skuteczne sprzątanie, które jest nie tylko widoczne z zewnątrz, ale również odczuwalne podczas oddychania - powietrze w pomieszczeniu będzie czyste i świeże. 43% bardziej wydajny niż jego poprzednicy!

Pojemna bateria 5200 mAh
Do wysokiej jakości pracy niezbędne jest zapewnienie pełnej autonomii, którą w pełni obsługuje akumulator o pojemności 5200 mAh. Zapewnia ona sprzętowi rezerwę na samodzielną pracę, podczas której jest on w stanie wyczyścić dużą powierzchnię. Dzięki tej baterii urządzenie ma o 63% dłuższy czas pracy niż model poprzedniej generacji.

Maksymalne tryby pracy
Charakterystyczną cechą Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest możliwość czyszczenia na sucho i na mokro. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby użytkownika, model został przystosowany do pracy w różnych trybach, z których 3 są przeznaczone do czyszczenia na mokro, a 4 do czyszczenia na sucho. Masz do dyspozycji wiele różnych opcji czyszczenia, dostosowanych do każdego rodzaju powierzchni.

Poradzi sobie z najbardziej uporczywymi plamami
Aby pozbyć się uporczywych zabrudzeń na podłodze, robot odkurzający wykorzystuje ciężką artylerię - szczotkę, której włosie jest wprawiane w ruch za pomocą dźwięku. Działanie to wytwarza 10 000 wibracji na minutę (w trybie intensywnym), którym nie oprą się nawet pozornie niezniszczalne plamy. Działanie to w pełni angażuje moduły wibracyjne. W standardowym trybie czyszczenia częstotliwość oscylacji jest zmniejszona o połowę, a wibracje częściowo otaczają sprzęt.

Specjalna ścieżka czyszczenia
Specjalne funkcje Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro pomagają osiągnąć idealną czystość przy niewielkim wysiłku. Na przykład specjalna ścieżka czyszczenia w kształcie litery Y jest aktywowana podczas czyszczenia, co pozwala szybko osiągnąć rezultaty i nie pominąć ani jednego centymetra kwadratowego. Ciesz się idealnie wyczyszczoną podłogą!

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.45
Zawartość zestawu
 • Robot sprzątający
  Szczotka główna
  Szczotka boczna 2 szt.
  Osłona szczotki
  Dysza do czyszczenia na mokro 2 szt.
  Stacja ładująca
  Przewód zasilający
  Szczotka boczna (wymienna)
  Narzędzie do czyszczenia
  Komora na kurz
  Zbiornik na wodę
  Ściereczka do czyszczenia na mokro 2 szt.
  Instrukcja obsługi
  Karta gwarancyjna
Obszar sprzątania
 • 180 m2
Czas pracy na jednym ładowaniu
 • 180 min
Dodatkowe cechy
 • Szczotki:
  - Szczotka główna
  - Szczotka boczna
  Raporty głosowe
  System nawigacji: LDS
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.