Olej lniany Naturgreen Aceite Lino 500 ml (8437011502636)

Dodaj opinię Kod:  425304105

Olej lniany Naturgreen Aceite Lino 500 ml (8437011502636)

Dodaj opinię Kod:  425304105

Dostępny

48,86

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej lniany Naturgreen Aceite Lino to wysokiej jakości produkt, który cieszy się uznaniem wśród osób poszukujących naturalnych źródeł zdrowia i dobroczynnych składników. Pozyskiwany z nasion lnu, olej ten jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które są niezwykle korzystne dla zdrowia serca i układu krążenia.

Jego delikatny, orzechowy smak i aromat sprawiają, że nadaje się doskonale do różnego rodzaju potraw, zarówno na zimno, jak i do lekkiego podsmażenia. Dodatek oleju lnianego do codziennej diety może wpłynąć pozytywnie na zdrowie skóry, włosów i paznokci, a także wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.

Olej lniany Naturgreen Aceite Lino jest dostępny w praktycznym opakowaniu o pojemności 500 ml, co ułatwia jego przechowywanie i długotrwałe wykorzystanie w kuchni. Bez dodatku sztucznych substancji czy konserwantów, gwarantuje on naturalną świeżość i pełnię wartości odżywczych dla Twojego zdrowia i dobrej kondycji organizmu.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.