Kawa ziarnista Lavazza Crema Classico 1 kg (8000070027411)

Dodaj opinię Kod:  425785407

Kawa ziarnista Lavazza Crema Classico 1 kg (8000070027411)

Dodaj opinię Kod:  425785407

Dostępny

132,52

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Kawa ziarnista Lavazza Café Crema Classico (1 kg) to klasyczna mieszanka wysokiej jakości Arabiki (70%) i wyselekcjonowanej Robusty (30%), stworzona do parzenia prawdziwego espresso. Dzięki umiarkowanemu średniemu paleniu ziaren, ten rodzaj orzeźwiającego napoju uzyskał gęstą piankę crema, dość gęstą konsystencję, jasny, bogaty, niepowtarzalny aromat, doskonały aksamitny smak, który doskonale łączy w sobie lekką goryczkę, ledwo wyczuwalną kwaskowatość i łagodną słodycz. 

Lavazza Caffè Crema Classico (1 kg) doskonale nadaje się do przyrządzania napojów kawowych we wszelkiego rodzaju ekspresach ciśnieniowych, gejzerach oraz palarkach do kawy. Opakowanie utrzymane w surowej, szlachetnej czarno-czerwonej kolorystyce natychmiast przyciąga uwagę

Specyfikacja

Rodzaj kawy
Waga
Gatunek kawy
Opakowanie kawy
Stopień palenia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Aromat

  • Smak

  • Stopień kwasowości

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.