Woda perfumowana męska Lattafa Confidential Platinum 100 ml (6291107459714)

Dodaj opinię Kod:  425879811

Woda perfumowana męska Lattafa Confidential Platinum 100 ml (6291107459714)

Dodaj opinię Kod:  425879811

Dostępny

57,11

6

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Lattafa Confidential Platinum to woda perfumowana, która w pełni oddaje uczucie ekskluzywności i tajemnicy. Już na początku otwiera się przed Tobą wybuchem świeżości i energii dzięki nutom głowy, gdzie mieszają się soczyste cytrusy, elegancka bergamotka, zmysłowy cyprys i delikatnie pikantny czarny pieprz. W sercu kompozycji rozkwita morska bryza, otulona nutami drzewnymi i olibanum, tworząc harmonijne połączenie świeżości i zmysłowości. Nuty bazy to połączenie ambry, piżma, labdanum i mchu, które nadają perfumom głębi i trwałości. Lattafa Confidential Platinum to zapach dla indywidualistów, którzy cenią sobie luksus i subtelność. To perfumy, które dodadzą Twojej osobowości niepowtarzalnego blasku i sprawią, że będziesz czuć się wyjątkowo przez cały dzień.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: czarny pieprz, bergamotka, cyprys, cytrusy Nuty serca: nuty drzewne, olibanum, nuty morskie Nuty bazy: mech, labdanum, piżmo, ambra
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.