Woda perfumowana męska Armaf Club De Nuit Blue Iconic 105 ml (6294015164152)

Dodaj opinię Kod:  425879814

Woda perfumowana męska Armaf Club De Nuit Blue Iconic 105 ml (6294015164152)

Dodaj opinię Kod:  425879814

151,77

Dostępny

1

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Woda perfumowana Armaf Club De Nuit Blue Iconic odzwierciedla styl i pewność siebie współczesnego mężczyzny. Jest to zapach, który emanuje zmysłowością i elegancją, podkreślając Twój wyjątkowy charakter i przyciągając uwagę w tłumie. Aromat Armaf Club De Nuit Blue Iconic to esencja męskiego magnetyzmu i stylu, która otacza Cię swoją niepowtarzalną aurą. To perfumy, które budzą emocje i tworzą atmosferę pełną pewności siebie. Ten zapach jest jak ikona stylu, która definiuje Twój wyjątkowy gust i wyraża Twoją indywidualność. Woda perfumowana Armaf Club De Nuit Blue Iconic stworzona dla mężczyzn, którzy pragną podkreślić swoją męskość i wyróżnić się swoim stylem. Jest to zaproszenie do poznania swojego kultowego bohatera i podążania za swoimi marzeniami. Woda perfumowana Armaf Club De Nuit Blue Iconic jest symbolem męskiej elegancji i pewności siebie.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: różowy pieprz, cytryna, kolendra, mięta, grejpfrut.
    Nuty serca: imbir, melon, jaśmin, gałka muszkatołowa.
    Nuty bazy: cedr, ambra, kadzidło, drzewo sandałowe, labdanum, nuty drzewne, paczula.
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.