Robot sprzątający RoidMi Eve Max (AGDRODROS0005)

Dodaj opinię Kod:  426940811
Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający RoidMi Eve Max (AGDRODROS0005)

Dodaj opinię Kod:  426940811

1 685,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

ROBOT SPRZĄTAJĄCY ROIDMI EVE MAX
Urządzenie od Roidmi to niezbędnik nowoczesnego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika oraz umożliwia odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie. Sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji pozwoli przejąć pełną kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, model ten w porównaniu do poprzedniej wersji EVE Plus wykazuje o 85% większą moc ssącą, skuteczność zbierania kurzu zwiększoną o 30% oraz moc czyszczenia większą o 60%! Wszystko to w połączeniu z laserem LDS sprawia, że EVE Max będzie niezastąpionym pomocnikiem podczas codziennych porządków!

ZAAWANSOWANY SYSTEM NAWIGACJI
Zaawansowany system nawigacji oraz laser LDS szybko przeskanują całe mieszkanie i automatycznie utworzą mapę. Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i automatycznie wykryje czyszczoną przestrzeń. Ponadto, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód, a smukła konstrukcja pozwala Eve Max dokładnie wyczyścić przestrzenie pod meblami.

POTĘŻNA MOC SSĄCA
Zwiększona siła ssania na poziomie 5000 Pa (to jest aż o 85% większa niż w poprzednim modelu EVE Plus) wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia! Urządzenie dokładnie pozbywa się zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc. Co więcej, nowa zintegrowana szczotka walcowa z gumowym włosiem zapobiega zaplątaniu się włosów i może zamiatać kurz i zanieczyszczenia w szczelinach. Z Roidmi Twój dom będzie lśnić czystością!

NIE TYLKO ODKURZANIE
Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Max wyposażono również w możliwość mopowania podłóg, a dzięki nowemu, ruchomemu i wibrującemu mopowi, którego nie było w poprzedniej wersji EVE Plus, zyskasz pewność, że pozostaną one nieskazitelnie czyste! Co więcej, dzięki 3 trybom dozowania wody możesz dostosować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni. Co więcej, zastosowanie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować ilość rozprowadzanej wody. W rezultacie możesz być pewien, że nakładka mopująca jest zawsze nawilżona, nie musisz się też martwić o ewentualne zacieki. Najniższe dozowanie sprawdzi się w przypadku mycia płytek, średnie — do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o pojemności 250 ml wystarczy na umycie 250 m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w dużym domu. Ponadto nakładkę mopującą możesz używać kilkukrotnie! Wystarczy, że ją wypierzesz, a będzie ponownie gotowa do użytku.

Z MYŚLĄ O TWOICH POTRZEBACH
Nie obawiaj się jeśli w Twoim domu znajdują się dywany. Roidmi Eva Max ma możliwość unoszenia padów mopujących nawet do 7 mm, dzięki czemu dywany nie zostaną zmoczone!  Co więcej, czyści on 320 razy na minutę, dzięki czemu żadne zabrudzenie nie będzie stanowiło dla niego trudności.

DEDYKOWANA APLIKACJA
Korzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania — dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je lub łączyć. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę lub strefy zakazane, aby Eve Max wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia. Istnieje również możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze większej kontroli nad urządzeniem.

NOWOCZESNA STACJA OPRÓŻNIANIA
Odkurzacz Eva Max wyposażony jest także w innowacyjną stację opróżniania. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go. Robot posiada również ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarczy nawet na 75 dni, więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

DŁUGI CZAS PRACY
Akumulator o pojemności 5200mAh sprawia, że Roidmi Eve Max może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy pozwala na posprzątanie do 250 m² powierzchni na jednym naładowaniu. Energia urządzenia się wyczerpała? Nie szkodzi! Odkurzacz znajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę.
 

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
  • 0.175
Poziom hałasu, dB
  • 83
Zużycie energii
  • 65 W
Typ filtra
  • HEPA
Obszar sprzątania
  • 250 m2
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.