Olej z wiesiołka Proness MyVita 500 ml (5906395684946)

Dodaj opinię Kod:  427617218

Olej z wiesiołka Proness MyVita 500 ml (5906395684946)

Dodaj opinię Kod:  427617218

Dostępny

118,64

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z wiesiołka Proness MyVita, to naturalny specyfik z nasion tego rośliny, pozyskiwany z polskich upraw i tłoczony na zimno, co zachowuje jego cenne właściwości. Stosowany od dawna w polskim ziołolecznictwie, olej z wiesiołka znany jest ze swojego wszechstronnego działania, szczególnie korzystnego dla kobiet. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, zwłaszcza kwas linolowy, wspomaga utrzymanie zdrowej skóry, włosów i paznokci, a także reguluje miesiączkowanie oraz łagodzi objawy menopauzy. Dodatkowo, poprawia odporność organizmu i obniża poziom "złego" cholesterolu. Olej z wiesiołka MyVita, nieoczyszczany i niepoddawany rafinacji, zachowuje pełnię swoich korzystnych właściwości, co czyni go doskonałym wyborem dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie naturalnymi metodami.

Olej z wiesiołka MyVita, wzbogacony o cenne składniki, może być spożywany jako dodatek do potraw lub bezpośrednio. Jednak przed użyciem należy sprawdzić, czy nie występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Po otwarciu, zaleca się przechowywanie w lodówce i spożycie w ciągu 6 miesięcy, aby zachować jego świeżość i wartości odżywcze. Dzięki swojej naturalnej formule i polskiemu pochodzeniu, Olej z wiesiołka MyVita to doskonały wybór dla osób ceniących sobie naturalność i skuteczność w pielęgnacji zdrowia.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.