Olej z wiesiołka Oleofarm Tłoczony na zimno 250 ml (5904960012392)

Dodaj opinię Kod:  427617227

Olej z wiesiołka Oleofarm Tłoczony na zimno 250 ml (5904960012392)

Dodaj opinię Kod:  427617227

Dostępny

60,05

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 64,05-6%

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z wiesiołka Oleofarm tłoczony na zimno, to doskonały środek spożywczy bogaty w cenne składniki odżywcze. Pozyskiwany z nasion wiesiołka metodą tłoczenia na zimno, zachowuje delikatny smak i zapach, co czyni go idealnym dodatkiem do różnorodnych potraw. Może być stosowany do przygotowywania surówek, sałatek oraz jako dodatek do dań mięsnych i rybnych podawanych na zimno.

Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych, takich jak kwasy omega-6, w tym kwas linolowy i kwas gamma-linolenowy. Kwas linolowy, obecny w oleju z wiesiołka, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi jest kluczowe dla zachowania zdrowia, a regularne spożywanie oleju z wiesiołka może wspomóc ten proces.

Ważne jest, aby pamiętać, że olej z wiesiołka tłoczony na zimno nie powinien być podgrzewany ani smażony, aby zachować jego wartości odżywcze. Zaleca się przechowywanie go w miejscu niedostępnym dla dzieci, chroniąc przed światłem i wilgocią.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.