Olej z pestek winogron Oleofarm Rafinowany 500 ml (5907078675145)

Dodaj opinię Kod:  427617242

Olej z pestek winogron Oleofarm Rafinowany 500 ml (5907078675145)

Dodaj opinię Kod:  427617242

Dostępny

38,33

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z pestek winogron Oleofarm Rafinowany to dietetyczny środek spożywczy, który charakteryzuje się delikatnym smakiem i wyjątkową zdolnością zachowania naturalnego smaku potraw podczas smażenia. Pozyskiwany z nasion winogron, jest popularnym składnikiem w diecie śródziemnomorskiej, gdzie wykorzystuje się go do przygotowywania sałatek, sosów oraz do smażenia i duszenia potraw. Jego wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych, zwłaszcza tłuszczów wielonienasyconych (NNKT), takich jak kwas linolowy i oleinowy, sprawia, że jest korzystny dla zdrowia serca. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi może pomóc w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, co jest istotne dla zdrowego trybu życia.

Rafinowany olej z pestek winogron oferowany przez firmę Oleofarm to nie tylko doskonały dodatek kulinarny, ale także ważny składnik zdrowej diety. Zalecamy przechowywanie go w suchym miejscu, z dala od światła i w temperaturze poniżej 25 °C, aby zachować jego świeżość i jakość. Dzięki jego wszechstronnemu zastosowaniu i korzyściom zdrowotnym, jest to produkt, który warto mieć w swojej kuchni. Produkowany zgodnie z wysokimi standardami firmy Oleofarm, ten olej z pestek winogron pochodzący z Włoch to gwarancja jakości i naturalnego smaku potraw.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.