Materac dmuchany do pływania Intex Tęczowy lizak (6941057422688)

Dodaj opinię Kod:  427780196

Materac dmuchany do pływania Intex Tęczowy lizak (6941057422688)

Dodaj opinię Kod:  427780196

Dostępny

76,06

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Materac dmuchany do pływania Intex Tęczowy Lizak to kolorowy i zabawny dodatek dla letnich dni spędzonych nad wodą. Zaprojektowany z myślą o radości i relaksie na basenie, jeziorze lub morzu, ten materac w kształcie wielobarwnego lizaka zachwyca swoim unikalnym designem i zapewnia przyjemne chwile zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Oferując wygodne wymiary oraz solidną konstrukcję, materac dmuchany Intex Tęczowy Lizak gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas pływania. Wykonany z trwałego materiału, z solidnymi uchwytami do ułatwienia wchodzenia i schodzenia z wody, ten materac zapewnia nie tylko zabawę, ale także komfortowy relaks na kolorowym tle tęczy. Niezależnie od tego, czy wypoczywasz na plaży, czy korzystasz z basenu, ten materac dmuchany to doskonały wybór na letnią zabawę i wypoczynek na wodzie.

Masa netto - 1.710 g.

Wymiary materaca: 198 x 127 x 25 cm.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Wymiary opakowania
  • 30 x 10 x 20 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.