Woda perfumowana męska Al Haramain L'Aventure 200 ml (6291100132645)

Dodaj opinię Kod:  427961609

Woda perfumowana męska Al Haramain L'Aventure 200 ml (6291100132645)

Dodaj opinię Kod:  427961609

217,91

Chwilowo niedostępny

1

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Woda perfumowana męska Al Haramain L'Aventure charakteryzuje się szyprowo-owocową kompozycją zapachową, zaprezentowaną w 2016 roku. Męski, świeży zapach, który natychmiast wywoła uzależnienie.

Wyjątkowe aromaty są dla wyjątkowych mężczyzn. Nietypowi przedstawicieli płci męskiej chcą przyciągać uwagę doświadczonych kobiet, lubią ekstremalne zainteresowania i nie boją się podejmować ryzyka. Woda perfumowana Al Haramain L'aventure została stworzona właśnie dla nich.

Intensywne nuty cytryny, bergamotki i elemi rozwijają się w słodkiej kompozycji drzewnych tonów, konwalii i jaśminu. Ambra, piżmo i paczula odzwierciedlają ognisty temperament użytkownika zapachu. Mężczyzna ten nie boi się pokazać swojego charakteru, pewnie prezentuje swoje poglądy i nie poddaje się tak łatwo ich zmianie. Wie, jak oczarować kobietę i pewnie osiąga swoje cele. Woda perfumowana Al Haramain L'aventure podkreśla status odnoszącego sukcesy biznesmena, który nie boi się podejmować ryzyka i zwyciężać.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: elemi, cytryna, bergamotka.
    Nuty serca: jaśmin, konwalia, nuty drzewne.
    Nuty bazy: paczula, ambra, piżmo.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.