Bandaż na palce nóg Gehwol Toe Cap G Mini 2 szt (4013474106679)

Dodaj opinię Kod:  428019479
Grupa wiekowa

Bandaż na palce nóg Gehwol Toe Cap G Mini 2 szt (4013474106679)

Dodaj opinię Kod:  428019479

27,67

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Bandaż na palce nóg Gehwol Toe Cap G Mini - wysoce elastyczna, chroniąca skórę nasadka z żelu polimerowego. Średnica 15 mm.

Do leczenia odcisków między palcami stóp, a także problemów z fałdami paznokci i opuszkami palców. Szczególnie nadaje się do małych palców stóp.

Po założeniu umyć łagodnym detergentem w ciepłej temperaturze, wysuszyć i lekko przypudrować dołączonym pudrem do stóp Gehwol.

Produkty żelowe Gehwol Ploymer zapobiegają podrażnieniom i stanom zapalnym, zapewniają amortyzację i komfort, chronią zestresowane obszary, są stabilne wymiarowo i długotrwałe, co sprzyja gojeniu.

Miękki, elastyczny żel polimerowy jest elastomerem o specjalnych właściwościach i długiej żywotności. Jest przyjemny dla skóry, wysoce elastyczny, rozciąga się w przestrzeni trójwymiarowej i łagodzi ból w punktach nacisku. Materiał jest przezroczysty, bezwonny, nietoksyczny, hipoalergiczny i przetestowany dermatologicznie. Zmiękcza twarde obszary skóry i zmniejsza rogowacenie.

Idealny dla osób z zapaleniem stawów lub problemami z krążeniem, które potrzebują ciepłego i przytulnego rozwiązania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.