Woda toaletowa męska Zirh Ikon Oud 125 ml (679614361410)

Dodaj opinię Kod:  429291038

Woda toaletowa męska Zirh Ikon Oud 125 ml (679614361410)

Dodaj opinię Kod:  429291038

Dostępny

56,97

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Woda toaletowa męska Zirh Ikon Oud zaprezentowana w 2008 roku. Uosabia wyjątkową elegancję, pasję, zabawę i odwagę, ponieważ jest wypełniona jasnymi, orientalnymi nutami. Perfumy prezentowane są we flakonie w kolorze czystego złota, uzupełnionym równie masywną metalową nakrętką. Jego nienaganny styl upraszcza jedynie czarny napis, dzięki czemu design jest prostszy i mniej pompatyczny. Ale aromat nadal jest prawdziwym luksusem.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: imbir, davana, kardamon, cytryna.
    Nuty serca: goździki, cynamon, korzeń irysa, labdanum.
    Nuty bazy: ambra, wetyweria, cedr, lawenda, paczula.
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.