Woda perfumowana męska Parfums de Marly Darley 125 ml (3700578502391)

Dodaj opinię Kod:  429291467

Woda perfumowana męska Parfums de Marly Darley 125 ml (3700578502391)

Dodaj opinię Kod:  429291467

Dostępny

626,55

1

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Używając terminu «Darley», Parfums de Marly określa bardzo ważnego konia w historii hodowli, jednego z trzech ogierów, które dały początek rasie pełnej krwi: Darley Arabian. Jego nazwa pochodzi od Thomasa Darleya, który kupił czteroletniego ogiera w Aleppo w Syrii w 1704 roku i wysłał go do Aldby Park w Anglii jako prezent dla swojego brata. Nuty głowy tej kompozycji przypominają przypływ mocy dzięki cytrusowym akordom, mianowicie cytryny i bergamotki, które są doprawione nutą zielonej mięty. Delikatna, chłodna nuta róży przechodzi w akord kwiatu pomarańczy i pikantno-zielonego trio: ziołowej lawendy, delikatnego rozmarynu i korzennego cynamonu. Świeży, pikantny, a jednocześnie morski charakter «Darley» jest odpowiednio wzbogacony nutami bazy, które zawierają akordy drzewa sandałowego, drzewa gwajakowego i paczuli, doprawione ambrą i bobem tonka. Darley od marki Parfums de Marly jest żywy i świeży, jak przystało na konia wyścigowego, ale także z drzewnymi i korzennymi nutami, które odzwierciedlają nieokiełznaną moc szlachetnego i drogocennego konia.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: bergamotka, cytryna, mięta.
    Nuty serca: kwiat pomarańczy, cynamon, lawenda, rozmaryn, róża.
    Nuty bazy: ambra, bób tonka, drzewo gwajakowe, paczula, drzewo sandałowe.
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.