NOWOŚĆ

Odkurzacz pionowy akumulatorowy piorący Bissell SpinWave + Vac Pet Select (0011120275117)

Dodaj opinię Kod:  430531103

Odkurzacz pionowy akumulatorowy piorący Bissell SpinWave + Vac Pet Select (0011120275117)

Dodaj opinię Kod:  430531103

1 649,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

SpinWave + Vac Pet Select
Bezprzewodowy odkurzacz do twardych podłóg BISSELL SpinWave + Vac Pet Select zapewnia bezpyłowe czyszczenie, usuwając suche zabrudzenia z twardych podłóg za pomocą silnego cyklonicznego ssania podczas czyszczenia.

Sprzątanie bez kurzu
Zaprojektowany specjalnie dla gospodarstw domowych ze zwierzętami, SpinWave+ Vac posiada potężną funkcję ssania cyklonicznego, która bez wysiłku zasysa sierść zwierząt, okruchy i brud do pojemnika na kurz, zapewniając bezpyłowe, suche czyszczenie.  Dzięki obrotowym dyszom i świeżemu detergentowi usuwa lepkie plamy i brudne odciski łap ze wszystkich twardych podłóg, w tym drewnianych i laminowanych. Dzięki trzem trybom czyszczenia jest to naprawdę wszechstronna maszyna. Po zakończeniu sprzątania łatwo jest zająć się mopem - wystarczy opróżnić pojemnik na suche zanieczyszczenia i wrzucić głowice czyszczące do pralki.

Bezprzewodowa praca i wydajny akumulator
Ciesz się nawet 70 minutami bezprzewodowej swobody ruchu w trybie samego mopa. Dzięki płaskiej konstrukcji i funkcji czyszczenia krawędzi można bez wysiłku usunąć wszelkie zabrudzenia pod niskimi meblami i wzdłuż krawędzi. Dzięki automatycznemu dozownikowi wody i roztworu czyszczącego możesz zawsze polegać na optymalnej wydajności czyszczenia. Dodatkowo, dołączony do zestawu naturalny wielofunkcyjny środek czyszczący skutecznie usuwa codzienne zabrudzenia, pozostawiając podłogi czyste, a dom pachnący świeżością.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Poziom hałasu, dB
  • 75
Objętość pojemnika na kurz, l
Dodatkowe nasadki
Glówne nakładki
  • Do mokrych i suchych podłóg
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.