Woda perfumowana męska Lambretta Privato Uomo No.2 100 ml (5055116606597)

Dodaj opinię Kod:  434784959

Woda perfumowana męska Lambretta Privato Uomo No.2 100 ml (5055116606597)

Dodaj opinię Kod:  434784959

Dostępny

73,11

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Zanurz się w urzekającym uroku Privato Uomo No.2, charakterystycznego męskiego zapachu znanego domu projektowego Lambretta. Ta woda perfumowana emanująca wyrafinowaną męskością jest idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących zapach odzwierciedlający ich wyjątkową osobowość i styl życia. Privato Uomo No.2 otwiera się orzeźwiającą eksplozją kalabryjskiej bergamotki i grejpfruta, harmonijnie połączonych z nutami wodnymi i liściem figi. Ta orzeźwiająca kompozycja nut głowy przygotowuje grunt dla intrygujących nut serca ambroksanu, paczuli, czarnego pieprzu, liścia fiołka i papirusu. Elementy te przyczyniają się do dynamicznego i złożonego profilu zapachu, który jest zarówno przyciągający, jak i kuszący. W miarę ewolucji zapach ujawnia głębokie i dźwięczne nuty bazy składające się z kadzidła, piżma, fasoli tonka i szafranu. Te ziemiste odcienie uziemiają zapach, nadając mu poczucie ciepłej zmysłowości i solidnej głębi. Od pierwszego pryskania do końcowego wyschnięcia, Privato Uomo No.2 to podróż do wrażeń węchowych, które są tak dopracowane, jak i niezapomniane.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: kalabryjska bergamotka, grejpfrut, nuty wodne, liść figowy Nuty serca: ambroksan, paczula, czarny pieprz, liść fiołka, papirus Nuty bazowe: kadzidło, piżmo, fasolka tonka, szafran
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.