Woda toaletowa męska Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc 50 ml (3423222107727)

Dodaj opinię Kod:  435124766

Woda toaletowa męska Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc 50 ml (3423222107727)

Dodaj opinię Kod:  435124766

208,43

Dostępny

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc - nowa wegańska woda toaletowa dla mężczyzn - to drzewno-ziołowy zapach, łączący elementy natury. Ten kojący perfum jest powrotem do istoty dla człowieka dążącego do spokojnej harmonii z naturą. Jeden tylko psiknięcie pobudza zmysły i wypełnia ducha uczuciem całkowitego spokoju. Ten zapach to ucieczka w miejsce pozbawione sztuczności - samej definicji autentyczności, nowa męskość w zapachu.

Drzewno-ziołowy męski perfum, zanurzający w głębi natury.

Narciso Rodriguez we współpracy z wybitnym perfumiarzem Matildą Bijou stworzył ten nowy elegancki drzewno-ziołowy perfum dla mężczyzn. Wyrazisty zapach otwiera się mieszaniną bogatych nut górnych: korzenny gałka muszkatołowa i cyprys wzmacniają się chłodnym działaniem kardamonu.

W podstawie perfum - zanurzenie w aromatyczne i mineralne głębiny. Zmysłowe serce z nutami muskusa - kultowy podpis Narciso Rodriguez - kontrastuje z świeżymi i kwiatowymi nutami geranium bourbon połączone z czerwonymi morskimi wodorostami.

Drzewna baza łączy intensywność wetyweru z głęboką strukturą drewna cedrowego i ciepłą paczulą, nadając magnetyczny ślad tej męskiej wodzie toaletowej.

Dla nowego zapachu flakon For Him Vetiver Musc pomalowano w kolorze inspirowanym naturą - przezroczysty odcień morskiej fali, odzwierciedlający mineralność zapachu. Ten świeży wygląd burzy kody, reinterpretując kultowy flakon Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir w nowej świeżej odsłonie zieleni. Wyrafinowany design uzupełnia korek o odpowiednim odcieniu z eleganckim matowym wykończeniem.

Specyfikacja

Seria
Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: Kardamon, Cyprys, Gałka muszkatołowa Nuty serca: Wodorosty, Geranium Bourbon, Lawenda, Labdanum, Piżmo Nuty bazy: Wetiwer, Cedr, Paczula
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.