Woda perfumowana unisex Tiziana Terenzi Delox 100 ml (8016741882517)

Dodaj opinię Kod:  435482282

Woda perfumowana unisex Tiziana Terenzi Delox 100 ml (8016741882517)

Dodaj opinię Kod:  435482282

451,85

Dostępny

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Ciepłe brzmienie wspaniałego zapachu Tiziana Terenzi Delox docenią charyzmatyczni panowie i niezapomniane panie w różnym wieku i różnych narodowości, którzy dążą do nadania swojemu wizerunkowi szczególnej elegancji i wyzwolenia.
Harmonijny zapach białego hiacyntu z powodzeniem przeplata się z ozdobnym, wonnym kwiatem irysa. Bogaty zapach drogiej kawy łączy się z niesamowitą królową kwiatów - różą turecką, wypełniając serce kompozycji perfum. Słodka wanilia w połączeniu z egzotycznym opoponaksem wywierają oszałamiający wpływ na innych. Uwodzicielskie piżmo i drzewne akordy białego cedru są odpowiedzialne za długotrwały ślad. Końcowe akcenty tworzą soczysty miód i kusząca ambra. Bądź prawdziwą gwiazdą na wieczornej imprezie z zapachem Tiziana Terenzi Delox.

Specyfikacja

Seria
Objętość
Nuty
  • Nuta głowy: hiacynt, irys, kawa
    Nuta serca: wanilia, opopanaks, róża
    Nuta bazy: ambra, cedr, miód, białe piżmo
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.