Miniaturka Woda perfumowana dla mężczyzn Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisee 6 ml (3274872399068)

Dodaj opinię Kod:  435498620

Miniaturka Woda perfumowana dla mężczyzn Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisee 6 ml (3274872399068)

Dodaj opinię Kod:  435498620

43,79

Dostępny

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Elegancka kolekcja elitarnych męskich perfum Gentleman, stworzona przez kultowy francuski dom haute couture Givenchy, sięga 1974 roku, kiedy to zaprezentowano jej debiutanckiego członka. W 2020 roku ekskluzywna seria doczekała się długo wyczekiwanej, piątej odsłony - na rynku pojawił się wyrazisty drzewno-korzenny eliksir Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisee.

Tradycyjnie w lakonicznym projekcie zewnętrznym flakonu perfum nie ma nic zbędnego, jedynie zaskakująco gęsty kontrast od bieli do czerni i szlachetny skórzany pasek z nazwą zapachu, opasujący naczynie w kole. Nowoczesna, stylowa interpretacja klasycznego oryginału z wdziękiem podkreśla najpiękniejsze męskie cechy charakteru jego godnego właściciela.

Zapach skutecznie demonstruje nowe oblicze współczesnych przedstawicieli silniejszej płci, ich gładką i pewną siebie elegancję, miękkość linii w połączeniu ze zdecydowaną niezłomnością charyzmatycznego temperamentu. Wyrafinowana elegancja piramidy zapachowej perfum Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisee znajduje odzwierciedlenie w bogactwie wątków pudrowych i gourmand przenikających trójkąt od jego wierzchołka aż po sam finał. Rozgrzewające pikantne odcienie czarnego pieprzu i kolendry są uzupełnione kwiatowym luksusem pudrowego irysa, przytulnymi motywami domowej pelargonii i czekoladowo-gourmandowym zapachem wyselekcjonowanych ziaren kakaowca. Ścieżka perfum to niesamowite połączenie delikatności i siły, odzwierciedlone w kremowych akordach drzewa sandałowego i gorzkiej żywiczności liści paczuli.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuta głowy: geranium, kolendra, czarny pieprz
    Nuta serca: irys, kakao, drzewo cedrowe
    Nuta końcowa: nuty drzewne, paczula, drzewo sandałowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.