NOWOŚĆ

Zestaw kreatywny 4M Kids Maker Glow In the Dark Space Rock Painting (4893156047861)

Dodaj opinię Kod:  436878683

Zestaw kreatywny 4M Kids Maker Glow In the Dark Space Rock Painting (4893156047861)

Dodaj opinię Kod:  436878683

50,10

Dostępny

Gwarancja. 14 dni 

Opis

Zestaw kreatywny 4M Kids Maker Glow In the Dark Space Rock Painting to niezwykły sposób na tworzenie artystycznych dzieł inspirowanych kosmosem. W skład zestawu wchodzi 8 gładkich kamieni naturalnych, które można udekorować według własnego pomysłu za pomocą 1 pędzla i 1 paska farby. Ponadto, zestaw zawiera świecącą w ciemności figurkę kosmity oraz 6 świecących w ciemności gwiazdek, które dodają magicznego efektu do stworzonych obrazków na kamieniach.

Dzięki różnorodności elementów i możliwości malowania na gładkich kamieniach, dzieci mogą wyrazić swoją kreatywność i stworzyć unikatowe dzieła sztuki z motywami kosmicznymi. Cały zestaw jest wielokolorowy, co dodatkowo zachęca do eksperymentowania z kolorami i wzorami. Po ukończeniu malowania, wszystkie elementy można przechowywać w praktycznym pudełku kartonowym o wymiarach 18 x 25 x 7 cm, co sprawia, że zestaw jest doskonałym prezentem dla małych artystów zafascynowanych kosmosem.

Specyfikacja

Ilość w zestawie, szt
  • 17
Zawartość zestawu
  • 8 gładkich kamieni naturalnych; świecąca w ciemności figurka kosmity; 6 świecących w ciemności gwiazdek; 1 pasek farby; 1 pędzel; 1 opakowanie świecącej farby
Kolor
  • Wielokolorowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.