Szlifierka stołowa Einhell TC-US 350 (4466154)

Dodaj opinię Kod:  439156634
Średnica zewnętrzna tarczy, mm
  • 150
Kraj rejestracji marki
  • Chiny

Szlifierka stołowa Einhell TC-US 350 (4466154)

Dodaj opinię Kod:  439156634

Dostępny

349,00

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Stojąca szlifierka taśmowa Einhell TC-US 350 wyposażona jest w taśmę szlifierską oraz funkcję tarczy szlifierskiej o mocy 350 W. Szlifierka kombinowana charakteryzuje się znaczną wydajnością usuwania materiału, co czyni ją doskonałą do większych projektów stolarskich. Różnorodne ustawienia szlifowania oraz wielkości ziarna pozwalają na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia osłona ochronna, która może być zamykana na bok, oraz regulowane szkło przeciwiskrowe, które można dostosować bez użycia narzędzi.

Stabilna i odporna na skręcanie konstrukcja, w połączeniu z dużymi, regulowanymi podporami roboczymi, czyni ją idealnym narzędziem do wielu zastosowań, w tym do obróbki dużych i szerokich kawałków drewna. Cztery gumowe nóżki tłumią wibracje, co zapewnia stabilną i bezpieczną podstawę.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.