NOWOŚĆ

Ochraniacz na palce nóg Prim Comforgel Elastic Gel Tube 2 szt (8431082070773)

Dodaj opinię Kod:  439755224

Ochraniacz na palce nóg Prim Comforgel Elastic Gel Tube 2 szt (8431082070773)

Dodaj opinię Kod:  439755224

Dostępny

53,81

Opis

Ochraniacz na palce nóg Prim Comforgel Elastic Gel Tube to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z problemami stóp, które wynikają z noszenia niewłaściwego obuwia. Ta ochronna tubka została zaprojektowana z myślą o wsparciu podczas aktywności takich jak chodzenie, bieganie, stanie czy taniec. Elastyczna konstrukcja bandaża zapewnia stabilność i komfort, jednocześnie chroniąc palce przed otarciami i urazami. Wewnętrzna warstwa z żelu silikonowego działa kojąco, zmniejszając ból i dyskomfort związany z wrośniętymi paznokciami oraz innymi urazami.

Dzięki swojej elastyczności i anatomicznemu dopasowaniu, Prim Comforgel Elastic Gel Tube jest idealny do korekcji oraz redukcji dyskomfortu spowodowanego nakładaniem się palców. Jest również skuteczny w ochronie przed powstawaniem odcisków i modzeli, co czyni go nieocenionym dodatkiem do codziennej pielęgnacji stóp. Tubka dobrze przylega do skóry, minimalizując ryzyko podrażnień i zapewniając skuteczną ochronę wrażliwych miejsc.

Wykonany z siateczkowej tkaniny, bandaż zapewnia odpowiednią wentylację, co jest istotne dla utrzymania stóp suchych i zdrowych nawet podczas intensywnego wysiłku. Dzięki temu produktowi, użytkownicy mogą cieszyć się pełnym komfortem i swobodą ruchu, unikając jednocześnie bolesnych skutków noszenia niewygodnego obuwia. Prim Comforgel Elastic Gel Tube to niezawodny wybór dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie swoich stóp i poprawić komfort codziennych aktywności.

Specyfikacja

Budowa
  • Komórkowy
Wymiary SxD., cm
  • 1.5x15
Kolor
  • Beżowy
Dodatkowe cechy
  • Profilaktyka urazów palców stóp. Stabilizacja i wsparcie palców stóp. Zmniejszenie bólu i dyskomfortu. Poprawa krążenia krwi palców stóp. Ochrona przed otarciami i odciskami. Wsparcie w przypadku deformacji palców.
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.