NOWOŚĆ

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Farmalastic Pruning Pad Double Protection M 2 szt (8470001595102)

Dodaj opinię Kod:  439755311

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Farmalastic Pruning Pad Double Protection M 2 szt (8470001595102)

Dodaj opinię Kod:  439755311

Dostępny

107,69

Opis

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Farmalastic Pruning Pad Double Protection pomaga zapobiegać i łagodzić ból spowodowany nadmiernym tarciem kości (hallux valgus). Pomaga zapobiegać i łagodzić metatarsalgię/ból podeszwowy w przedniej części stopy spowodowany starzeniem się lub zużyciem naturalnej poduszki podeszwowej stopy, modzelami, przegrzaniem, długotrwałym staniem itp.

Każde opakowanie zawiera dwie sztuki do obu stóp. Wykonany jest z miękkiego, oddychającego materiału, który można prać ręcznie lub w pralce (do 40ºC).

Przeciwwskazania: nie używać, jeśli masz alergię na którykolwiek z materiałów wchodzących w skład produktu. Nie stosować na otwarte rany. Osoby cierpiące na cukrzycę, zapalenie tętnic, polineuropatię, neuropatię kończyn dolnych lub owrzodzenia żylakowe powinny skonsultować się z lekarzem i monitorować stan swojej stopy podczas używania (szczególnie, aby pasek między palcami nie powodował tarcia).

Specyfikacja

Budowa
  • Komórkowy
Materiał
  • Silikon
Kolor
  • Biały
Dodatkowe cechy
  • Ochrona przed otarciami i modzelami. Łagodzenie bólu i dyskomfortu w przedniej części stopy. Amortyzacja wstrząsów podczas chodzenia. Korekta deformacji stóp, takich jak paluch koślawy (hallux valgus) lub palce młotkowate. Zapobieganie powstawaniu modzeli kostnych. Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych. Zmniejszenie nacisku buta.Ochrona przed otarciami i modzelami. Łagodzenie bólu i dyskomfortu w przedniej części stopy. Amortyzacja wstrząsów podczas chodzenia. Korekta deformacji stóp, takich jak paluch koślawy (hallux valgus) lub palce młotkowate. Zapobieganie powstawaniu modzeli kostnych. Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych. Zmniejszenie nacisku buta.
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.