NOWOŚĆ

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Medilast Metatarsal Glove S 2 szt (8470001621979)

Dodaj opinię Kod:  439755338

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Medilast Metatarsal Glove S 2 szt (8470001621979)

Dodaj opinię Kod:  439755338

Dostępny

108,65

Opis

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Medilast Metatarsal Glove — idealny produkt dla osób cierpiących na ból stóp, szczególnie w okolicach kości śródstopia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia skuteczne wsparcie i długotrwały komfort, oferując natychmiastową ulgę.

Główne cechy:
- Wykonane z oddychających i elastycznych materiałów dla optymalnego komfortu.
- Miękka konstrukcja dla skutecznego wsparcia okolicy śródstopia.
- Rozmiar S przeznaczony dla małych stóp.

Bandaż wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, w tym poliesteru i spandexu, aby zapewnić trwałość, elastyczność i przepuszczalność powietrza.

Bandaż jest idealny dla osób cierpiących na ból i dyskomfort w okolicy śródstopia, oferując natychmiastową ulgę i odpowiednie wsparcie podczas aktywności fizycznej lub codziennego życia.

Sposób użycia: Po prostu załóż bandaż na śródstopie jak zwykłą skarpetkę, upewniając się, że obszar kości śródstopia jest odpowiednio zakryty. Produkt dostępny w rozmiarze S, odpowiedni dla małej stopy.

Specyfikacja

Budowa
  • Komórkowy
Materiał
  • Nylon
Kolor
  • Beżowy
Dodatkowe cechy
  • Ochrona przed otarciami i modzelami. Łagodzenie bólu i dyskomfortu w przedniej części stopy. Amortyzacja wstrząsów podczas chodzenia. Korekta deformacji stóp, takich jak paluch koślawy (hallux valgus) lub palce młotkowate. Zapobieganie powstawaniu modzeli kostnych. Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych. Zmniejszenie nacisku buta.Ochrona przed otarciami i modzelami. Łagodzenie bólu i dyskomfortu w przedniej części stopy. Amortyzacja wstrząsów podczas chodzenia. Korekta deformacji stóp, takich jak paluch koślawy (hallux valgus) lub palce młotkowate. Zapobieganie powstawaniu modzeli kostnych. Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych. Zmniejszenie nacisku buta.
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.