NOWOŚĆ

Podkładka silikonowa pod śródstopie Prim Comforsil Metatarsal Pad 2 szt (8431082070414)

Dodaj opinię Kod:  439755359

Podkładka silikonowa pod śródstopie Prim Comforsil Metatarsal Pad 2 szt (8431082070414)

Dodaj opinię Kod:  439755359

Dostępny

63,73

Opis

Podkładka silikonowa pod śródstopie Prim Comforsil Metatarsal Pad to poduszka śródstopia z pierścieniem na drugi palec stopy. Jest wykonana z czystego silikonu, bezszwowa, aby uniknąć otarć, i całkowicie hipoalergiczna.

Jej funkcją jest amortyzacja stopy, zmniejszając nacisk w miejscach, gdzie przypada największa waga. Dzięki temu pomaga zapobiegać i łagodzić ból w podeszwie stopy.

Efekt ortopedyczny nakładki polega na nieznacznym podniesieniu tylnej części śródstopia, znajdującej się dokładnie za obszarem śródstopia. W ten sposób dostosowuje się do podeszwy, aby absorbować większą część uderzenia i zmniejszać dyskomfort.

Dlatego stosowanie tych urządzeń ortopedycznych jest idealne do zmniejszania obciążenia wywoływanego przez buty na wysokim obcasie. W ten sposób można uniknąć stanów zapalnych, które początkowo pojawiają się w tkankach miękkich i nerwach, a następnie docierają do kości. Ponadto zapobiega bólom w kolanach i kostkach, a nawet w szyi, ponieważ dyskomfort w stawach rozprzestrzenia się na całe ciało. Dodatkowo efekt tych wkładek zapewnia większy odpoczynek stawom, które wcześniej cierpiały z powodu nacisku.

Dla osób, które muszą dużo chodzić, te żelowe poduszki pomogą zmniejszyć uczucie pieczenia i powstawanie odcisków. W tym celu silikonowa część dzięki swojej elastyczności zmniejsza tarcie między stopą a obuwiem.

Ponadto nie ślizgają się, ponieważ mają wgłębienia, które pozwalają na ich mocowanie w obuwiu bez poślizgu, co pomaga zachować komfort i prawidłową postawę stopy. Dodatkowo silikon jest bardzo trwały i zapewnia długą żywotność. Aby o nie dbać, należy je myć neutralnym mydłem i ciepłą wodą. Zaleca się suszenie na powietrzu.

Specyfikacja

Budowa
  • Komórkowy
Materiał
  • Silikon
Kolor
  • Beżowy
Dodatkowe cechy
  • Ból śródstopia. Metatarsalgia, jest to stan charakteryzujący się bólem i zapaleniem okolicy głów kości śródstopia. Zapalenie kaletki śródstopia. Profilaktyka odcisków i modzeli. Urazy i przeciążenia śródstopia. Wsparcie dla osób z deformacjami stóp. Zmniejszenie nacisku i tarcia, co może przynieść ulgę w przypadku podrażnień skóry i stanów zapalnych.
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.