NOWOŚĆ

Ochraniacz na haluksy Prim Comforsil Elastic Bunion Protector L 2 szt (8431082072043)

Dodaj opinię Kod:  439755380

Ochraniacz na haluksy Prim Comforsil Elastic Bunion Protector L 2 szt (8431082072043)

Dodaj opinię Kod:  439755380

Dostępny

98,84

Opis

Prim Comforsil Elastic Bunion Protector to innowacyjne rozwiązanie dla osób z problemem haluksów. Specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć nacisk obuwia na kciuk, bandaż ten nie tylko chroni bolesną krawędź, ale również absorbuje uderzenia, co jest niezwykle ważne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki zastosowaniu wewnętrznej wkładki wykonanej w 100% z silikonu, produkt zapewnia maksymalny komfort noszenia i ochronę przed urazami oraz otarciami.

Kolejną zaletą bandaża Prim Comforsil Elastic Bunion Protector jest jego zdolność do zmniejszania natoptyszów oraz łagodzenia bólu w obszarze śródstopia. Działanie to jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na przewlekłe dolegliwości związane z naciskiem na stopy, które mogą prowadzić do powstawania odcisków i bolesnych zmian skórnych. Elastyczna tkanina, z której wykonany jest bandaż, zapewnia idealne dopasowanie do kształtu stopy, co sprawia, że jest on praktycznie niewidoczny pod każdym rodzajem obuwia.

Bandaż Prim Comforsil Elastic Bunion Protector jest nie tylko funkcjonalny, ale również praktyczny w codziennym użytkowaniu. Możliwość wielokrotnego prania i ponownego używania sprawia, że produkt jest trwały i ekonomiczny. Po praniu należy pozostawić bandaż do wyschnięcia na powietrzu, co dodatkowo przedłuża jego żywotność. Dzięki połączeniu innowacyjnych materiałów i przemyślanej konstrukcji, bandaż ten jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka skutecznej ochrony i komfortu dla swoich stóp.

Specyfikacja

Budowa
  • Komórkowy
Kolor
  • Beżowy
Dodatkowe cechy
  • Ochrona haluksa (palucha koślawego). Zmniejszenie obrzęku i stanu zapalnego w okolicy haluksa. Poprawa komfortu i wsparcia stopy, co może ułatwić chodzenie i stanie. Zapobieganie powstawaniu modzeli i odcisków w okolicy kostki. Ochrona przed ocieraniem przez buty.
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.