NOWOŚĆ

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Almohadilla Plantar Farmalastic Elastica M 2 szt (8470003044769)

Dodaj opinię Kod:  439755422

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Almohadilla Plantar Farmalastic Elastica M 2 szt (8470003044769)

Dodaj opinię Kod:  439755422

Dostępny

74,81

Opis

Manżetka-poduszka na przednią część stopy Farmalastic Almohadilla Plantar Calzado Cerrado to idealny produkt dla osób cierpiących na ból podeszwowy. Wykonany z wysokiej jakości elastycznych i oddychających materiałów, zapewnia komfort i ulgę przez cały dzień. Dzięki swojej elastyczności doskonale dopasowuje się do kształtu stopy, oferując optymalne wsparcie i wygodę użytkowania.

Ten produkt wyróżnia się ergonomicznym designem i średnim rozmiarem, który pasuje do większości rodzajów obuwia. Bandaż można prać i wielokrotnie używać, co czyni go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem. Jego właściwości oddychające zapobiegają nadmiernemu poceniu się stóp, co dodatkowo zwiększa komfort noszenia.

Farmalastic Almohadilla Plantar Elástica zapewnia nie tylko wsparcie, ale również skutecznie redukuje ból podeszwowy, umożliwiając swobodne poruszanie się bez dyskomfortu. Produkt jest idealny dla osób zmagających się z bólem podeszwowym, zapaleniem powięzi podeszwowej czy innymi schorzeniami stóp. Aby go używać, wystarczy umieścić bandaż w bucie i nosić jak zwykle, ciesząc się ulgą i komfortem przez cały dzień.

Specyfikacja

Budowa
  • Komórkowy
Materiał
  • Silikon
Kolor
  • Beżowy
Dodatkowe cechy
  • Ochrona haluksa (palucha koślawego). Zmniejszenie obrzęku i stanu zapalnego w okolicy haluksa. Poprawa komfortu i wsparcia stopy, co może ułatwić chodzenie i stanie. Zapobieganie powstawaniu modzeli i odcisków w okolicy kostki. Ochrona przed ocieraniem przez buty.
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.