NOWOŚĆ

Transmiter FM Hyundai FMT 380 BT CHARGE (HY-FMT380BTCHARGE)

Dodaj opinię Kod:  439931438
Obsługiwane karty pamięci
Zakres częstotliwości
  • 87.5 – 108 MHz
Kraj rejestracji marki
  • Republika Korei (Korea Południowa)

Transmiter FM Hyundai FMT 380 BT CHARGE (HY-FMT380BTCHARGE)

Dodaj opinię Kod:  439931438

Dostępny

54,61

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Wszechstronny transmiter FM do auta
FM Transmiter Hyundai FMT 380 BT CHARGE to niezwykle wszechstronne urządzenie, które zaskakuje bogactwem funkcji mimo swojej kompaktowej wielkości. Podstawową rolą tego transmitera jest przekształcenie twojego samochodowego radia w pełnoprawny odtwarzacz multimedialny. Dzięki technologii Bluetooth 5.0, transmiter szybko i bezproblemowo łączy się z twoim telefonem lub tabletem. Wystarczy ustawić odpowiednią częstotliwość na radiu samochodowym i na transmiterze, aby cieszyć się ulubioną muzyką, podcastami lub audiobookami z głośników samochodu.

Odtwarzanie z pamięci zewnętrznych
FM Transmiter Hyundai FMT 380 BT CHARGE nie ogranicza się tylko do bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Urządzenie wyposażone jest w port USB oraz slot na karty microSD, co pozwala na podłączenie pamięci zewnętrznych o pojemności do 32 GB. Dzięki temu możesz słuchać muzyki zapisanej w formatach MP3, WMA, WAV i APE bez konieczności korzystania z telefonu czy tabletu. Wbudowany LED-owy wyświetlacz zapewnia łatwy dostęp do informacji o odtwarzanych plikach, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Funkcja ładowania i handsfree
Hyundai FMT 380 BT CHARGE pełni również funkcję ładowarki samochodowej, co jest niezwykle przydatne podczas dłuższych podróży. Wyjście USB o napięciu 5V/2.4A umożliwia szybkie ładowanie zarówno telefonu, jak i tabletu.

Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w czuły mikrofon, co umożliwia korzystanie z funkcji handsfree. Dzięki temu możesz bezpiecznie rozmawiać przez telefon podczas jazdy, słysząc rozmówcę przez głośniki samochodowe.

Łatwość użytkowania i szeroka kompatybilność
FM Transmiter Hyundai FMT 380 BT CHARGE został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Jego kompaktowe wymiary oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że idealnie sprawdza się w każdym aucie.

Urządzenie jest kompatybilne z szerokim zakresem napięć wejściowych od 12 V do 24 V, co oznacza, że można go używać zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych. Niezależnie od rodzaju pojazdu, transmiter zapewnia niezawodną i stabilną pracę.

Specyfikacja

Interfejsy bezprzewodowe
Obsługiwane formaty
Obsługiwane karty pamięci
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.