- Marta W***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Produkt przyszedł w ekspresowo, a był to okres przedświąteczny. Dobrze zapakowany i dokładnie ten który zamawiałam. Informacje na maila o zamówieniu dostałam niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Polecam, dla mnie super !
