- Paweł J***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Wszystko ok
- Ewa C***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Duży zestaw, świetna zabawa, ludziki zdaniem syna ciekawe i ładne. Polecam:)

Wszystko ok
Duży zestaw, świetna zabawa, ludziki zdaniem syna ciekawe i ładne. Polecam:)