PROMOCJA

Zestaw LEGO Creator Statek piracki 1260 elementów (31109)

1 opinia

Kod:  364371144

Zestaw LEGO Creator Statek piracki 1260 elementów (31109)

1 opinia

Kod:  364371144

575,00

428,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 449,00

7

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Rrrrr! Podnieś żagle tego fantastycznego statku pirackiego i podnieś kotwicę! Szukaj nowych skarbów: ładownia jest prawie pusta. Aaaaa, statek jest po lewej stronie! Wyciągnij broń i przygotuj się do strzału. Wygląda na to, że ten statek ma z czego czerpać zyski! Kiedy ta przygoda dobiegnie końca, przebuduj statek na piracką karczmę lub tajemniczą Wyspę Czaszek. W tym zestawie 3 w 1 nigdy nie jest całkiem spokojnie!

Podziel się łupem ze swoim małym piratem w tym zestawie Statek piracki LEGO Creator 3 w 1, który można przekształcić w piracką karczmę lub Czaszkę Wyspa.

Morze wzywa! Zestaw LEGO Creator Statek piracki 3 w 1 (31109) zabiera małych piratów na szaloną przygodę. Ten zachwycająco szczegółowy zestaw zawiera statek piracki z wysuwanymi żaglami, armatami i kokpitem z otwieranym dachem i panelami bocznymi, a także 3 minifigurki, figurki do zbudowania (w tym figurkę rekina i papugi) oraz wiele innych części do zbudowania z klocków i fajnych akcesoriów inspirować do ekscytujących gier.
Swoboda kreatywności i wyobraźni

Z tym zestawem LEGO Creator 3 w 1 można zbudować co najmniej trzy różne modele. Dzieci mogą zbudować statek piracki, a następnie przebudować go na piracką karczmę lub Wyspę Czaszek. Będą też mogli puścić wodze fantazji i stworzyć coś zupełnie nowego.
Nieograniczone możliwości zabawy czekają na Ciebie

Zestawy LEGO Creator 3 w 1 zawierają realistyczne modele, które inspirują dzieci do zabawy. Modele do zbudowania zapewniają niezliczone możliwości budowania i zabawy oraz pomagają pobudzać wyobraźnię i kreatywność dzieci w każdym wieku. Te inspirujące zestawy to idealny prezent na Boże Narodzenie lub urodziny dla dzieci.

Cechy:

 • Zestaw statku pirackiego LEGO Creator 3 w 1 (31109) zachęca do nowej pomysłowej zabawy dzięki trzem różnym modelom: klasyczny statek piracki, wiejską karczmę piracką czy tajemniczą Wyspę Czaszek. Składając i przebudowując modele, mogą sprawić, że gry będą jeszcze ciekawsze.
 • Nieskończony ocean możliwości! Dzieci będą rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętności budowania, bawiąc się tym bardzo szczegółowym statkiem pirackim, jedząc obiad w pirackiej gospodzie, eksplorując Wyspę Czaszek lub tworząc własne, zupełnie nowe modele.
 • Wszyscy fani pomysłowej zabawy i budowania będą zachwyceni ten świetny zestaw. Realistyczne modele statku pirackiego, karczmy piratów i Wyspy Czaszki to świetny prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub inny prezent świąteczny dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat.
 • Niekończąca się zabawa, która wymaga tylko dziecięcej wyobraźni! Zabawki nieelektryczne zachęcają dzieci do rozwijania umiejętności samodzielnej zabawy i rozwiązywania problemów oraz pomagają im poczuć radość z wymyślania nowych, ekscytujących historii.
 • Otwórz pudełko, a zabawa rozpocznie się, gdy tylko zbudujesz którykolwiek z trzech elementów oferowane modele. Przejrzyste instrukcje sprawiają, że budowanie jest łatwe i przyjemne, a dzieci czerpią radość z budowania własnych modeli i świetnie się bawią.
 • Daj dzieciom nieograniczone możliwości budowania dzięki zestawom LEGO Creator 3 w 1. Ten wspaniały zestaw konstrukcyjny pirata statek, który zapewnia wiele możliwości budowania i zabawy oraz pobudza wyobraźnię
 • Wszystkie klocki LEGO zbudowane od 1958 roku spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne i kompatybilne ze sobą, a wszystkie klocki i elementy łączą się i łatwe rozłączanie
 • Eksperci Grupy LEGO testują wszystkie klocki i elementy LEGO pod kątem uderzeń, ciepła, skręcania, zginania i rozciągania, aby mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i jakości
 • < li>Zachęcaj pomysłowa zabawa z zestawami 3 w 1, 3 minifigurkami i niekończąca się zabawa!
 • Rozwiń wyobraźnię dzieci dzięki zabawie i nieograniczonym możliwościom tych zestawów
 • Każdego zestawu można używać samodzielnie lub łączyć z innymi modelami, aby zabawa była jeszcze przyjemniejsza
 • Niespodzianka dla miłośników piratów Ten zabawny zestaw 3 w 1 zachęca do pomysłowej zabawy.
 • Mocny, wytrzymały i gotowy na przygodę, pełen niesamowitych detali, które pokochają dzieci.
 • Nie wymaga baterii, wystarczy wyobraźnia . Oznacza to wiele godzin zabawy dla dzieci!
 • Kreatywna i niekończąca się zabawa zaczyna się, gdy tylko dopasujesz kilka pierwszych klocków.
 • Szczegółowe statki i budynki pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność
 • li>
 • Klocki LEGO spełniają wszystkie standardy jakości, więc można je łatwo łączyć i rozdzielać
 • Klocki LEGO spełniają najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i jakości

Łatwe instrukcje budowania pozwolą dzieciom budować, przebudowywać, wyobrażać sobie i odgrywać pirackie przygody.

Rozmiar: statek piracki ma nieco ponad 37 cm wysokości, 46 cm długości i 19 cm szerokości.

Opinie kupujących 1

 • Iwona Kusio
  Opinia kupującego

  Piękny, duży statek, wiele przyjemności z budowania. Syn zadowolony, bawi się od rana, jak tylko skończyliśmy budować. Pozostałych budowli jeszcze nie budowaliśmy, ale na pewno będą równie wspaniałe.

  Zalety:
  Wielkość, ilość elementów, szczegóły
  Wady:
  Nie widzę