Logitech HD BRIO 4k EMEA (960-001106)

Dodaj opinię

Kod:  365449287

Logitech HD BRIO 4k EMEA (960-001106)

Dodaj opinię

Kod:  365449287

949,00

576,26

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 578,00

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Logitech BRIO — Najlepsza kamera internetowa Ultra HD 4K firmy Logitech z technologią RightLight 3, obsługą HDR i 5-krotnym zoomem zapewniającym wyjątkową jakość wideo. Ultra wysoka rozdzielczość dla najbardziej wymagających użytkowników.

Nowy poziom wydajności kamery internetowej
Wybierając najbardziej zaawansowaną kamerę internetową na świecie, otrzymujesz wideo o profesjonalnej jakości. Ta kamera doskonale nadaje się do konferencji, a także do przesyłania strumieniowego wideo i nagrywania. Logitech BRIO jest wyposażony w funkcje, które zapewniają doskonałą jakość wideo bez względu na środowisko. Pierwsza kamera 4K Ultra HD naszej firmy jest wyposażona w 5-krotny zoom cyfrowy. Jest również wyposażony w technologię RightLight™ 3 z obsługą High Dynamic Range (HDR). Nie musisz myśleć o tym, gdzie się spotykasz dzięki zastępowaniu tła

4K HD: nie przegap ani jednego rytmu
Przesyłaj strumieniowo wideo w oszałamiającej rozdzielczości, dużej liczbie klatek na sekundę, czyste kolory i dokładne odwzorowanie szczegółów.
Kamera Logitech BRIO obsługuje 4K Ultra HD przy 30 kl./s lub 1080p przy 30 kl./s i 60 kl./s, zapewniając najwyższą jakość każdego zadania.

Zoom cyfrowy Fivex
Chcesz powiększyć lub zobaczyć szczegółowo mały obiekt? Powiększ i zobacz, co dzieje się pod różnymi kątami, korzystając z elementów sterujących aparatu firmy Logitech lub interfejsu aplikacji. Cokolwiek znajdzie się w kadrze, aparat BRIO może to uchwycić.

Doskonały obraz w każdym świetle
Możesz zorganizować spotkanie, przesyłać strumieniowo lub nagrywać wideo w dowolnym świetle i zawsze wyglądać świetnie. Od słabo oświetlonego do jasnego światła słonecznego, kamera BRIO firmy Logitech z technologią RightLight 3 i High Dynamic Range (HDR) automatycznie dostosowuje światło, aby pokazać to, co najważniejsze — Ciebie. Zaawansowana optyka Logitech z autofokusem zapewnia doskonałą jakość wideo z wyjątkowo wysoką rozdzielczością i szybkością, płynnymi przejściami obrazu, doskonałym balansem kolorów i precyzyjnymi szczegółami.

Szerokie pole widzenia
Korzystaj z różnych kątów widzenia, np. 90°, aby pokazać, kto i co znajduje się w kadrze, lub 65° / 78°, aby spraw, aby komunikacja była bardziej skoncentrowana.

Mikrofony dookólne
Dwa mikrofony dookólne z redukcją szumów to produkty audio klasy biznesowej. Działają nawet z funkcją Microsoft Cortana.

Większe bezpieczeństwo bez wysiłku
Czujnik podczerwieni i certyfikacja oprogramowania do rozpoznawania twarzy (Windows Hello i inne oprogramowanie do rozpoznawania twarzy) zapewniają niezawodną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do systemu i dostępem do poufna informacja. Zapomnij o skomplikowanych hasłach. Wystarczy spojrzeć w obiektyw BRIO, aby natychmiast się zalogować.

Kolejność ekranów
Użyj unikalnej technologii zastosowanej w kamerach BRIO, aby zminimalizować szum tła i bałagan w obrazie.
Nawet jeśli otoczenie jest chaotyczne i nie sprzyja wydajnej pracy, możesz uzyskać czysty i wyraźny obraz.
Użyj ustawień pola widzenia i 5-krotnego zoomu cyfrowego, aby skupić się na tym, co najważniejsze.

Zamykanie i ochrona osłony obiektywu
Natychmiast przełącz się w tryb prywatności dzięki osłonie prywatności.

Różne sposoby montażu
Dodatkowe funkcje - dowolność w wyborze lokalizacji kamery. Można go łatwo przymocować do monitora LCD, laptopa lub biurka.
Do mocowania aparatu służy zdejmowany klips lub wbudowane złącze do statywu. Klips można dopasować do różnych monitorów.

Różne opcje połączeń
Wykorzystaj elastyczność USB 2.0 (maks. rozdzielczość Full HD) i USB 3.0 (maks. rozdzielczość 4K).

Specjalny futerał
Zabierz aparat w podróż. Dedykowany futerał posiada przegródki na aparat oraz odpinany klips (kabel). Dzięki niemu BRIO możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Zgodność:
Mac, PC i platformy wideokonferencyjne
Obsługa UVC/Plug-and-play
Obsługa Cortany
Kompatybilny z Cisco Jabber i WebEx
Certyfikat dla Skype for Business, Windows, Mac i Microsoft Windows Hello


Specyfikacja

Zgodność z systemem operacyjnym
Rozdzielczość nagrywania filmów
Kąt widzenia, °
Interfejsy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.