PROMOCJA

Zestaw LEGO Marvel Team Spider Mobile Centrala 187 części (10791)

Dodaj opinię

Kod:  379089810

Zestaw LEGO Marvel Team Spider Mobile Centrala 187 części (10791)

Dodaj opinię

Kod:  379089810

202,00

159,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 159,00

2

Opis

Dzięki ulubionym postaciom z filmów i komiksów seria LEGO Marvel wypełni przestrzeń do zabawy Twojego dziecka różnymi postaciami. Każdy zestaw będzie prawdziwym sprawdzianem zdolności Twojego dziecka do budowania i wykonywania poleceń, ale na tym zabawa się nie kończy. Wszystkie te postacie potrzebują głosów, a wyobraźnia dziecka pomoże im tworzyć historie i odtwarzać szczegóły, niezależnie od tego, czy ratują świat, czy walczą ze sobą. Seria LEGO Marvel inspiruje do nauki, zabawy, tworzenia i budowania, dzięki czemu każdy dzień może być inny.

Zestawy dla dzieci w wieku 4+ to doskonały sposób, aby dorośli mogli dzielić się zabawą z budowaniem z dziećmi, niezależnie od tego, czy maluchy są wytrawnymi fanami LEGO , czy dopiero poznają klocki LEGO .

Klasyczne postacie i pojazdy z kwatery głównej Spider Team LEGO Marvel Mobile to idealna niespodzianka.

Pojazdy dla superbohaterów.
Zestaw zawiera 5 minifigurek — Pająka, Widmowego Pająka, Milesa Moralesa, Czarną Panterę i Nosorożca — a także siedzibę Pająka i ekipę montażową. Mobilna kwatera główna ma otwierany kokpit i tylną klapę, przez które może wjeżdżać i wyjeżdżać terenówka i quad. Nosorożec jest uzbrojony w blaster strzelający jajami, a jego celem jest sklep spożywczy, który zawiera dużo amunicji potrzebnej do bitwy na jedzenie. Akcesoria obejmują pajęczyny i meble ogrodowe, a podwozie z dwóch klocków i ilustrowany przewodnik dają dzieciom pewność budowania.

Jeśli chcesz dodać trochę cyfrowej zabawy, aplikacja LEGO Builder ma intuicyjną funkcję powiększania i obracania, która pozwala dzieciom wizualizować modele podczas ich budowania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.