PROMOCJA

Zestaw LEGO City Rails 20 części (60205)

1 opinia

Kod:  379090230

Zestaw LEGO City Rails 20 części (60205)

1 opinia

Kod:  379090230

89,00

59,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 59,00

5

Opis

Pokonuj wszelkie przeszkody z elastycznymi szynami LEGO City (art. 60205)! Rozszerz linie kolejowe, aby otworzyć nowe niezbadane trasy dla swojego pociągu.

Uszczęśliw mieszkańców LEGO City , dbając o płynność pociągów.

Podróżuj po mieście LEGO City na nowych torach!

LEGO City to realistyczny świat LEGO , który Twoje dziecko może odkrywać. Kultowe samochody i budynki, od tła po zatłoczone miasto, w którym bohaterowie łapią złodziei i gaszą pożary w swoim codziennym życiu. Ten pełen humoru i uroku świat jest prawdziwym bodźcem do rozwoju dziecięcej wyobraźni twórczej.

W zestawach LEGO City wszystkie elementy, które dziecko widzi na co dzień, znajdują odzwierciedlenie w popularnych modelach, co stanowi dla niego inspirację do stworzenia miasta pełnego ruchu, humoru i uroku. Przedstawiono tu wszystkie główne motywy, od policji i straży pożarnej po różne fajne samochody i słynne domy. Twoje dziecko pokocha budowanie i zabawę nimi przez wiele godzin. Dzięki ogromnej różnorodności elementów zestawy LEGO pozwalają na nieskończone kombinacje i pobudzają dziecięcą wyobraźnię. LEGO City to świat nieskończonych możliwości, dzięki czemu ta gra jest zarówno bardziej różnorodna, jak i ekscytująca.

Pokonaj każdą przeszkodę dzięki zabawnym elastycznym szynom LEGO City ! Rozszerz linie kolejowe, aby otworzyć nowe niezbadane trasy dla swojego pociągu. Uszczęśliw mieszkańców LEGO City , dbając o płynność pociągów.

Opinie kupujących 1

  • Magdalena Jaroszewicz-Harkowiak
    Opinia kupującego

    Super uzupełnienie do zestawu.