PROMOCJA

Zestaw LEGO Star Wars Hełm Luke'a Skywalkera Czerwony Pięć 675 części (75327)

Dodaj opinię

Kod:  379090446

Zestaw LEGO Star Wars Hełm Luke'a Skywalkera Czerwony Pięć 675 części (75327)

Dodaj opinię

Kod:  379090446

338,00

245,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 219,00

15

Opis

Poczuj moc swojej kreatywności, budując hełm kolekcjonerski Luke’a Skywalkera (czerwony-5) (75327). Ten model kultowego hełmu pilota Luke'a do zbudowania to pierwszy hełm bohatera i hełm z otwartą twarzą w kolekcji LEGO Star Wars. Przywołaj swojego wewnętrznego Jedi i odtwórz autentyczne detale, takie jak mikrofon i wewnętrzne ceglane podłoże, a także półprzezroczysty czerwony wzór. Dodaj zintegrowany stojak na plakietki, aby uzupełnić ten kolorowy, kolekcjonerski element.

Instrukcje krok po kroku
Do zestawu dołączono jasne instrukcje, dzięki którym można usiąść wygodnie i cieszyć się procesem montażu. A kiedy będziesz gotowy na nowe wyzwanie konstrukcyjne, sprawdź więcej hełmów LEGO Star Wars, które pojawią się w marcu 2022 roku.

Galaktyka w Twoich rękach
Zaczęło się dawno temu, w odległej galaktyce. Teraz saga toczy się dalej w Twoim domu dzięki kolekcji wysokiej jakości zestawów LEGO Star Wars dla dorosłych. Przejrzyj naszą ofertę, aby znaleźć różnorodne pomysły na prezenty świąteczne lub urodzinowe dla fanów Gwiezdnych Wojen lub miłośników klocków LEGO.

Poprowadź rebelię, aby obalić Imperium. Aby to zrobić, będziesz potrzebować najpierw szczegółowej repliki legendarnego hełmu pilota Luke'a Skywalkera z kolekcji LEGO Star Wars. Zrób sobie przerwę od rutyny i skoncentruj się jak mistrz Jedi, odtwarzając każdy realistyczny szczegół. Po ukończeniu tej wymagającej i satysfakcjonującej misji umieść zbudowany z klocków hełm na wbudowanym stojaku, aby rozjaśnić swój dom lub miejsce pracy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.