Zestaw LEGO Harry Potter Hufflepuff Flaga dormitorium 313 części (76412)

Dodaj opinię

Kod:  379090572

Zestaw LEGO Harry Potter Hufflepuff Flaga dormitorium 313 części (76412)

Dodaj opinię

Kod:  379090572

123,00

119,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 107,00

3

Prezenty dla całej rodziny w jednej paczce Smartfony, smartwatche, smart TV. Smart wybór prezentów w Rozetka.pl! Zamów już teraz!

Opis

Jeśli szukasz prezentu dla krewnego lub najlepszego przyjaciela, to zestawy LEGO Harry Potter są właśnie tym, czego potrzebujesz. Zapewniają nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy dzieciom, które uwielbiają budować i bawić się klockami LEGO.

Dzieci mogą pokazać swoje prawdziwe oblicze z flagą akademika Gafelpuff LEGO Harry Potter. Posiada kafelek z wytłoczonym herbem Hafelpaf oraz wieszak do zawieszenia na ścianie. Flaga złożona z kostek również otwiera się, ukazując magiczne ucieleśnienie pokoju wspólnego w akademiku Gafelpuff, pełnego roślin, dyni, skrzyni, którą można układać jeden na drugim, i stołu zastawionego różnymi zabawkowymi smakołykami. Kopulasty tylny panel wysuwa się, tworząc magiczne efekty 3D, takie jak mandragora, która pojawia się i znika za zasłoną, czy Nifler, który kradnie monety za beczką. Zestaw zawiera także minifigurki Cedrika Digory'ego, Susan Bones i Anny Ebot z akcesoriami.

Łatwy w transporcie.
Zaprojektowany z myślą o łatwym przechowywaniu i transporcie, ten zestaw zabawek jest doskonałym prezentem dla dzieci w wieku od 9 lat i jest jedną z czterech flag akademika Hogwartu do kolekcjonowania.

Dzięki aplikacji LEGO Builder dzieci mogą cieszyć się intuicyjną przygodą budowania. W nim dzieci mogą skalować i obracać modele 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.