PROMOCJA

Zestaw LEGO Speed Champions Ferrari 812 Competizione 261 części (76914)

Dodaj opinię

Kod:  379090584

Zestaw LEGO Speed Champions Ferrari 812 Competizione 261 części (76914)

Dodaj opinię

Kod:  379090584

92,00

89,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 79,00

17

Opis

Zestawy LEGO Speed ​​Champions to modele konstrukcyjne jednych z najpopularniejszych i najbardziej innowacyjnych pojazdów na świecie. Zabawa w kolekcjonowanie modeli kolekcjonerskich, które doskonale nadają się do wystawiania i wyimaginowanych bitew na torze wyścigowym, co czyni je idealnym prezentem dla dzieci i entuzjastów samochodów w każdym wieku.

Zestaw LEGO Speed ​​Champions Ferrari 812 Competizione oddaje całą moc i wydajność prawdziwego samochodu sportowego z limitowanej edycji. Dzieci w wieku od 9 lat i miłośnicy samochodów mogą po raz pierwszy składać, składać i prezentować ten fajny model.

Zbuduj swoje własne Ferrari.
Ten czerwony samochodzik Ferrari ma wiele autentycznych detali: żółty pasek biegnący przez cały samochód, czarny pasek na masce, podniesione tylne skrzydło, wyrzeźbione generatory wirów, charakterystyczne przednie i tylne światła oraz rury wydechowe. W zestawie znajduje się także minifigurka kierowcy, którą można posadzić za kierownicą i rozegrać emocjonującą grę.

Pozwól aplikacji LEGO Builder poprowadzić Ciebie i Twoje dziecko przez intuicyjną przygodę budowania. Skaluj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź własne postępy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.