PROMOCJA

Zestaw LEGO Speed Champions McLaren Solus GT i McLaren F1 LM 581 część (76918)

Dodaj opinię

Kod:  379090593

Zestaw LEGO Speed Champions McLaren Solus GT i McLaren F1 LM 581 część (76918)

Dodaj opinię

Kod:  379090593

213,00

145,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 149,00

8

Opis

Zestawy LEGO Speed ​​Champions to budowanie modeli najpopularniejszych i najbardziej innowacyjnych pojazdów na świecie. Zabawa w kolekcjonowanie modeli kolekcjonerskich, które świetnie nadają się do wystawiania i wyimaginowanych bitew na torze, dzięki czemu są idealnym prezentem dla dzieci i entuzjastów samochodów w każdym wieku.

Po raz pierwszy fani wyścigów i dzieci w wieku od 9 lat mogą otrzymać podwójny zestaw hipersamochodów McLarena do zebrania w zestawie LEGO Speed ​​Champions McLaren Solus GT i McLaren F1 LM . Kultowy F1 LM z lat 90. i najnowszy Solus GT są teraz dostępne dla dzieci do budowania, wyświetlania i odgrywania scen wyścigowych.

Twórz własne modele McLarena.
Składane wersje dwóch zabawkowych supersamochodów McLaren mają autentyczne detale z prawdziwych wersji: limitowana edycja F1 LM jest wykończona w charakterystycznym kolorze papaya orange z centralnym siedzeniem kierowcy i kanałami chłodzącymi po obu stronach, podczas gdy Solus GT ma również środkowy fotel kierowcy i tylny błotnik. Zestaw zawiera też dwie minifigurki kierowców, które dzieci mogą umieścić za kierownicą każdego samochodu i ścigać się między nimi.

Zabawna aplikacja cyfrowa dla fanów LEGO .
Pozwól aplikacji LEGO Builder poprowadzić Ciebie i Twoje dziecko przez intuicyjną przygodę budowania. Skaluj i obracaj modele w 3D, zapisuj zestawy i śledź własne postępy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.