PROMOCJA

Zestaw LEGO Creator Expert Plac miejski 4002 części (10255)

Dodaj opinię

Kod:  351850974

Zestaw LEGO Creator Expert Plac miejski 4002 części (10255)

Dodaj opinię

Kod:  351850974

2 159,00

1 159,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 1 125,00

15

Opis

Plac Miejski zawsze tętni życiem.

Piekarz serwuje babeczki głodnym klientom i wykańcza tort weselny, kwiaciarz układa kolorowe bukiety, a fotograf robi portret mamy i jej słodkiego dziecka.

Na zewnątrz barista nakrywa do stolików, a fontanny błyszczą w słońcu, które podkreśla piękną fasadę tego majestatycznego budynku.

Wejdź do środka, a zobaczysz schody prowadzące do sklepu muzycznego, który ma duży wybór, gdzie możesz kupić fajną gitarę akustyczną.

Znajduje się tu również gabinet dentystyczny, w którym fotel jest tak wygodny, że nie zauważysz, jak najprzyjaźniejszy dentysta wyleczy Twoje zęby! Idź na następne piętro.

Możesz tam poćwiczyć ruchy w studiu tańca, odwiedzić fankę LEGO , która ma w swoim mieszkaniu niezliczoną ilość modeli, lub urządzić grilla na dachu.

To niesamowity dodatek do serii budowania z klocków LEGO z okazji 10. rocznicy .

Ten dom jest gotowy, aby stać się sceną dla wielu historii, pełnych niesamowitych szczegółów i niespodzianek!

Świętuj 10 lat blokowych budynków dzięki pakietowi Town Square.

Seria LEGO Creator pozwala eksperymentować z otaczającym Cię światem. Z pomocą LEGO Creator możesz zbudować ogromną liczbę realistycznych domów i samochodów o niepowtarzalnym wyglądzie. Zestawy obejmują samochody, samoloty, a nawet superfajne domy nad wodą, a wszystko to w żywych kolorach LEGO , które przyciągają uwagę na długi czas i pobudzają bujną wyobraźnię.

Plac Miejski zawsze tętni życiem. Piekarz serwuje babeczki głodnym klientom i wykańcza tort weselny, kwiaciarz układa kolorowe bukiety, a fotograf robi portret mamy i jej słodkiego dziecka. Na zewnątrz barista nakrywa do stolików, a fontanny błyszczą w słońcu, które podkreśla piękną fasadę tego majestatycznego budynku. Wejdź do środka, a zobaczysz schody prowadzące do sklepu muzycznego, który ma duży wybór, gdzie możesz kupić fajną gitarę akustyczną. Znajduje się tu również gabinet dentystyczny, w którym fotel jest tak wygodny, że nie zauważysz, jak najprzyjaźniejszy dentysta wyleczy Twoje zęby! Idź na następne piętro. Tam możesz poćwiczyć ruchy w studiu tańca, odwiedzić fana LEGO, którego mieszkanie ma niezliczoną ilość modeli, czy grillować na dachu. Ten niesamowity dodatek do serii budowania z klocków LEGO obchodzi swoje 10. urodziny. Ten dom jest gotowy, aby stać się sceną dla wielu historii, pełnych niesamowitych szczegółów i niespodzianek!

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.