Zestaw LEGO Marvel Avengers Sala zbroi Iron Mana 524 części (76125)

Dodaj opinię

Kod:  383446314

Zestaw LEGO Marvel Avengers Sala zbroi Iron Mana 524 części (76125)

Dodaj opinię

Kod:  383446314

337,00

255,00

Chwilowo niedostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 270,00

4

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Poeksperymentuj z Tonym Starkiem i schwytaj Atriderów w zestawie LEGO Marvel Avengers 76125 Zbroja Iron Mana, który zawiera modułowe laboratorium, które można łączyć i układać na różne sposoby, co daje nieskończone możliwości zabawy.

W pokoju znajduje się obrotowe podium z dwoma ruchomymi robotami, na których Tony Stark może założyć strój Iron Mana, stół, kuchnia, schowek na broń, schowek na narzędzia i moduły do ​​przechowywania skafandra Iron Mana, kapsuła radarowa i nie tylko.

Ta uniwersalna zabawka konstrukcyjna Iron Man zawiera pozytywnego mecha w kombinezonie Igora z kokpitem na minifigurkę, pozytywnego robota mobilnego i 6 minifigurek — w tym Iron Mana MK 1, Iron Mana MK 5, Iron Mana MK 41 i Iron Mana MK 50 oraz elementy twarzy i włosów Tony'ego Starka, które można przymocować do wybranej minifigurki Iron Mana.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.