Zestaw LEGO Ideas Constructor Sonic the Hedgehog Green Hill Zone 1125 części (21331) (5702017153124)

Dodaj opinię

Kod:  384010677

Zestaw LEGO Ideas Constructor Sonic the Hedgehog Green Hill Zone 1125 części (21331) (5702017153124)

Dodaj opinię

Kod:  384010677

276,00

265,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 240,43

Prezenty dla całej rodziny w jednej paczce Smartfony, smartwatche, smart TV. Smart wybór prezentów w Rozetka.pl! Zamów już teraz!

Opis

Doceń idola popkultury i zademonstruj rozgrywkę prawdziwego klasyka dzięki temu modelowi Ideas Sonic the Hedgehog - Strefa zielonego wzgórza (21331). Ciesz się dobrą zabawą bez rozpraszania uwagi, odtwarzając autentyczne szczegóły zielonego wzgórza, w tym palmę, pętlę mostu, pierścienie, ekrany telewizyjne, jajomobil doktora Eggmana i skocznię Super Sonica.

Legendarne postacie
Dostosuj poziom i ożyw go za pomocą minifigurki jeża Sonic oraz figurek Doktora Eggmana, Moto Buga i Crabmeata. Zawiera instrukcje budowy krok po kroku i – podobnie jak w grze – w miarę przechodzenia kolejnych poziomów zbierasz Szmaragdy Chaosu. Kolorowy element centralny uzupełnia stojak demonstracyjny na 7 szmaragdów i minifigurkę Sonica. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najlepszy prezent w przypadku nostalgii za Sonikiem dla siebie czy innego fana.

Nieograniczone możliwości
Odkryj zestawy LEGO dla dorosłych: przestrzeń do relaksu i tworzenia szczegółowych modeli, wzorowanych na świecie gier, historii, podróży, sportu, nauki, technologii i rozrywki.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.