PROMOCJA

Zestaw LEGO Ideas Centralna kawiarnia 1070 elementów (21319)

Dodaj opinię

Kod:  385442742

Zestaw LEGO Ideas Centralna kawiarnia 1070 elementów (21319)

Dodaj opinię

Kod:  385442742

399,00

Dostępny

19

Opis

Zestawy LEGO Ideas powstały z inspiracji fanów zabawek LEGO. Seria zawiera oryginalne koncepcje i zestawy oparte na znanych filmach.

Nie pozwól się nudzić: jeśli pada deszcz, udaj się do kawiarni LEGO Central z Rossem, Rachel, Chandlerem, Moniką, Joeyem i Phoebe z uwielbianego amerykańskiego serialu telewizyjnego Przyjaciele! Ten fajny zestaw LEGO Ideas upamiętnia 25. rocznicę pierwszej serii. Jest pełen realistycznych detali, które wywołują nostalgię. Zamów kawę (i muffinkę dla Moniki) od Gunthera, który pracuje za ladą.

Obsługuj stoliki z Rachel. Zjedz kawałek pizzy z Joeyem. Odgrywaj zabawne rozmowy z postaciami z tego popularnego serialu telewizyjnego. Nie zapomnij zatkać uszu, gdy Ross gra na syntezatorze lub gdy Phoebe śpiewa piosenkę na scenie.
Niezależnie od tego, czy bawisz się tym fantastycznym zestawem LEGO Ideas, czy po prostu dekorujesz swój dom lub biuro, każdy dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok będzie o wiele przyjemniejszy.

Ten zestaw zawiera 7 nowych minifigurek wydanych we wrześniu 2019 r.: Ross Geller, Rachel Green, Chandler Bing, Monica Geller, Joey Tribbiani, Phoebe Buffay i Gunther.

Central Perk zawiera: Kultowy Kącik Przyjaciół z sofą, fotelem, 2 krzesłami i stołem, Część obsługową z ekspresem do kawy do zbudowania, ladą, kasą, 2 słoikami z ciastkami, tablicą menu i innymi autentycznymi szczegółami, sceną muzyczną z sofą, dodatkowymi siedzeniami i stolikami, 3 rocznicowe zielone kolumny, stojak z 2 parasolami, okno z logo Central Perk, drzwi frontowe i 2 rampy studyjne do zbudowania z przezroczystymi światłami. Narożnik z kanapą dla gwiazd show zostaje zdemontowany, robiąc miejsce na grę.

Do każdej minifigurki dołączone są akcesoria inspirowane serialem telewizyjnym: syntezator Rossa do zbudowania, taca i filiżanka kawy Rachel, babeczka Moniki, kawałek pizzy i „męska torba” Joeya, laptop Chandlera, gitara Phoebe i miotła Gunthera.
Dodatkowe elementy to gazeta, 15 filiżanek do kawy i szyld „zarezerwowany”, a także 3 wazony i prefabrykowane kwiaty.

Ten kolekcjonerski model LEGO Friends zawiera 1079 elementów. Ten zestaw LEGO Ideas zawiera broszurę z instrukcjami budowania, informacjami o fanie, który wymyślił ten zestaw, oraz o projektancie LEGO. Zbuduj i pokaż ten wspaniały model znajomym lub odtwórz swoje ulubione sceny z klasycznego już amerykańskiego sitcomu.

Prezentowany model o wymiarach 11 x 29 x 22 cm z pewnością będzie w centrum uwagi, gdziekolwiek go postawisz.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.