Zestaw LEGO City Policyjny areszt drogowy 185 elementów (60242)

Dodaj opinię

Kod:  385465551

Zestaw LEGO City Policyjny areszt drogowy 185 elementów (60242)

Dodaj opinię

Kod:  385465551

99,00

Dostępny

1

Prezenty dla całej rodziny w jednej paczce Smartfony, smartwatche, smart TV. Smart wybór prezentów w Rozetka.pl! Zamów już teraz!

Opis

LEGO City to realistyczny świat LEGO, który Twoje dziecko może odkrywać. Kultowe samochody i budynki, od tła po zatłoczone miasto, w którym bohaterowie łapią złodziei i gaszą pożary w swoim codziennym życiu. Ten pełen humoru i uroku świat jest prawdziwym bodźcem do rozwoju dziecięcej wyobraźni twórczej.

Dzięki zestawom LEGO City wszystkie elementy, które dziecko widzi na co dzień, znajdują odzwierciedlenie w popularnych modelach, co inspiruje go do stworzenia miasta pełnego ruchu, humoru i uroku. Przedstawiono tu wszystkie główne motywy, od policji i straży pożarnej po różne fajne samochody i słynne domy. Twoje dziecko pokocha budowanie i zabawę nimi przez wiele godzin. Dzięki ogromnej różnorodności elementów zestawy LEGO umożliwiają tworzenie nieskończonych kombinacji, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię. LEGO City to świat nieskończonych możliwości, dzięki czemu ta gra jest zarówno bardziej różnorodna, jak i ekscytująca.

Słyszysz pisk hamulców?! Notoryczny przestępca Vito próbuje uciec, kradnąc sejf pełen banknotów i sztabek złota. Porucznik Duke DeTaine prowadzi już radiowóz i jest w pościgu. Bang bang! Vito przez całą drogę wpada na wózek z rybami. Przechwycenie powiodło się. Teraz możesz spokojnie oddychać. Pomóż Duke'owi aresztować tego oszusta. Wyrusz na nowe przygody z bohaterami LEGO City!

Wymiary po złożeniu:
Radiowóz - wysokość 4 cm, długość 12 cm, szerokość 5 cm
Kabriolet - wysokość 3 cm, długość 11 cm, szerokość 5 cm.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.